Pačios populiariausios verslo vertimo kalbos

Šiame straipsnyje supažindinsime su pačiomis populiariausiomis vertimo klabomis. Pagal šią statistiką galime spręsti, kur investuoti verslo pinigus yra naudingiausia ir kurie regionai traukia daugiausiai pinigų. Turbūt savaime aišku, kad vis daugiau vertimo biurų investuoja į mandarinų kalbos ekspertus

1. Kinų kalba

Tai oficiali rašytinė kalba Kinijos valstybėje, tuo tarpu mandarinų kalba yra šnekamoji tarmė. Taigi, visą rašytinį turinį turite išversti į supaprastintą kalbą. Kadangi Kinijoje gyvena toks didelis kiekis vartotojų, taip pat pramonė yra labai išvystyta, gamybos kainos yra labai mažos, todėl kinų kalba yra viena populiariausių verslo vertimo kalbų. Tiesą sakant, Kinija yra antra pagal dydį ekonomika pasaulyje, todėl kinų kalba yra naudinga kuriant naujas verslo galimybes įvairiems verslams.

2. Ispanų

Tai kalba, kuria kalba didelė dalis pasaulio. Tai antra populiariausių kalbų mūsų planetoje, po kinų kalbos. Vertimas į ispanų kalbą suteikia galimybę pasiekti daugiau nei 480 milijonų žmonių visame pasaulyje. Kadangi ispanų kalba yra paplitusi ne viename žemyne, todėl jos pagalba galėsite lengvai įsitvirtinti net keliuose žemynuose. Norėdami išnaudoti visas verslo vertimo galimybes, turite lokalizuoti kiekvieną šalį, į kurią planuojate plėstis, nes kalba ir žodynas skiriasi priklausomai nuo regiono ir šalies. Pateikiant paslaugas ar produktus vietine kalba, pardavimai stipriai išauga.
Ispaniškai kalbančios šalys siūlo plačias verslo galimybes, ypač kalbant apie ekonomikos augimą. Ispanija, Meksika, Argentina, Kolumbija, Čilė ir Peru yra 50 geriausių pasaulio šalių, kurių BVP yra didžiausias, sąraše. Šiandien apie 10 procentų viso internetinių svetainių turinio yra ispanų kalba. Vertėjo paslaugos šia tikrai pasitarnaus.

3. Arabų kalba

Skaityti toliau

Šilumos siurbliai oras-oras: veikimo principas

Augant šildymo kainoms, gyventojai ieško pigesnių alternatyvių šildymo būdų. Dėlto pastaruoju metu labai išpopuliarėjo šilumos siurbliai oras-oras. Nepaisant jų populiarumo rinkoje, daugelis vis dar turi nepagrįstų įsitikinimų apie šiuos agregatus ir tapatina juos su kondicionieriais. Panagrinėkime, kuo ypatingas šių siurblių veikimo principas.

Kas yra šilumos siurblys oras-oras?

Pradėkime nuo to, kas yra šie įrenginiai. O šilumos siurbliais jie vadinami ne veltui: įrenginys tarsi „susiurbia“ šilumą ir nukreipia ją į patalpas. Tai reiškia, kad toks agregatas veikia itin efektyviai – sunaudodamas nedidelį kiekį elektros energijos šilumos siurblys sukaupia daug šilumos (arba šalčio).

Šilumos siurblio oras-oras veikimas

Kalbant moksliškai, galima pasakyti, kad šilumos siurblių oras-oras veikimo principas yra pagrįstas antruoju termodinamikos dėsniu. O tai reiškia, kad šiluma yra perduodama iš šiltesnės terpės į šaltesnę. Būtent dėl to daugelis šilumos siurblių turi du blokus, kurių vienas montuojamas pastato viduje, o kitas – išorėje.

Gali kilti klausimas, kam reikalinga energija, jei visas procesas vyksta natūraliai? Deja, natūraliai vykstančio šilumos perdavimo nepakanka, tad reikia intensyvesnio proceso. Tam šilumos siurbliuose yra naudojamos freono dujos ir kompresorius, kuris šias dujas suslegia – tai generuojama šiluma arba šaltis.

Skaityti toliau

Kaip išsirinkti puikų pripučiamą baseiną savo namams: patarimai ir apžvalgos

Vasaros karščiai – tai trumpų šortų ir marškinėlių, iškylų parke ir kiemo kepsnių metas. Daugeliui amerikiečių tai taip pat baseinų metas! Vis labiau populiarėja pripučiami vandens parkai, kurie yra nebrangus ir ekologiškas būdas atvėsti per vasaros karščius. Nesvarbu, ar turite vaikų, kurie mėgsta vandens kalnelius, ar tiesiog norite smagiai įveikti karštį, pripučiamas baseinas kieme – puikus būdas šią vasarą atsigaivinti. Skaitykite toliau ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie pripučiamus baseinus, pradedant jų privalumais ir baigiant tuo, kiek jie kainuoja. Kvikis – rinkitės kokybę už gerą kainą.

Kokie yra pripučiamo baseino privalumai?

KvikisPripučiami baseinai dažnai naudojami kaip pigesnis, greitesnis ir paprastesnis sprendimas, palyginti su nuolatinio baseino įrengimu. Didelis jų privalumas yra tai, kad jie yra visiškai nešiojami, o tai reiškia, kad persikraustydami galite juos pasiimti su savimi. Juos taip pat lengva valyti ir prižiūrėti, nereikia rūpintis chloru ar pH lygiu. Jei turite didelę šeimą arba daug draugų, kurie mėgsta jus aplankyti savaitgaliais, pripučiamas baseinas yra puikus būdas atvėsinti visus vienu metu! Kai kuriuose pripučiamuose baseinuose vienu metu gali tilpti iki 18 žmonių, todėl galėsite surengti tikrą pliuškenimosi seansą.

Skaityti toliau

„Megamas“ langų gamintojas, galintis pasiūlyti įvairiausius langų sprendimus

Namų statybos, renovacijos ar remontas sunkiai apsieina be langų. Vienais atvejais (kai vyksta statybos) langus įsigyti privaloma, kitais atvejais (kai statinys renovuojamas ar remontuojamas) – labai rekomenduojama. Nuo kokybiškų plastikinių langų priklauso daug savybių ir netgi komfortas gyventi. Tačiau viena yra tai žinoti ir suprasti, o visai kas kita rasti tuos, kurie galėtų visus norus įgyvendinti ir pasiūlyti aukštos kokybės langus. Plastikinių langų pasiūla Lietuvoje yra gana nemaža, tačiau, kai ateina laikas pasirinkti, kyla daug pasvarstymų, daug laiko skiriama geriausių gamintojų paieškoms. Daugumos nuomone, geriausia rinktis tuos, kurie išmano savo darbą ir paslaugas siūlo jau ne vienerius metus. Radome tokius ir skubame pristatyti jums. „Megamas“ – patikima komanda, pagaminusi, pardavusi ir sumontavusi tūkstančius plastikinių langų.

Praeitais metais veiklos 25-metį atšventęs langų gamintojas „Megamas“ – vertas pasitikėjimo

Tiek daug veiklos metų tarsi įrodo, kad šis gamintojas rinkai siūlo kokybiškus langus, kuriuos renkasi ne tik tautiečiai, bet ir kaimyninių šalių gyventojai. Kas nulėmė tokį įmonės populiarumą? „Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų mums teko ne kartą keistis, išsikelti naujus, vis aukštesnius tikslus, suformuoti naujas, dar labiau į klientus nukreiptas vizijas. Nuolat siekėme inovatyvumo, tobulėjome, mokėmės, gilinomės į klientų atsiliepimus, kaupėme patirtį ir žengėme išvien su naujomis gamybos technologijomis. Ir tai neliko neįvertinta. Tiek mūsų klientų, tiek ir patikimų partnerių ratas iki šiol plečiasi – tiek visoje Lietuvoje, tiek už jos ribų. “, – veiklos metus trumpai apžvelgė ir pristatė „Megamas“ atstovas.

„Megamas“ siūlomų langų asortimentas – neturi lygių

Pirmiausia, įmonei pridėtinės vertės suteikia tai, kad ji siūlo ne tik populiariausius plastikinius langus, bet ir skandinaviško tipo medinius langus, europinio tipo medinius langus (su priedais), medines lauko duris, sulankstomos ir stumdomas terasų sistemas. Vis dėlto, nors kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, bet paklausiausiųjų pozicijos neužleidžia plastikiniai langai. „Mes plastikinius langus gaminame iš aukščiausios kokybės plastiko, todėl jie ne tik ilgai išsaugo savo geriausias savybes – tokias kaip puiki garso ir šilumos izoliacija, atsparumas išoriniams veiksniams ir ugniai, patikimumas – bet ir puikią išvaizdą, suteikiant langams minimalią priežiūrą.“, svarbiausias plastikinių langų savybes vardijo įmonės atstovas.

Skaityti toliau

5 patarimai, kaip sukurti svetainę, kuri padidins jūsų produktyvumą

PuslapiaiŽinote, kad jums reikia svetainės, kad galėtumėte reklamuoti savo verslą ir paslaugas, bet tikriausiai tai nėra pirmas dalykas, apie kurį pagalvojate, kai esate užsiėmę kitais reikalais. Tačiau verslui tampant vis labiau skaitmeniniam, o mums didžiąją laiko dalį praleidžiant internete, turėti lengvai pasiekiamą svetainę tampa privaloma bet kurios įmonės savybė. Jau nebeužtenka tiesiog būti socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip „Facebook“ ar „Twitter“, – žmonės turi turėti galimybę greitai ir lengvai rasti jūsų įmonę. Be to, interneto svetainė yra labai naudinga priemonė, leidžianti supaprastinti darbo eigą ir užtikrinti, kad kiekvienam projektui būtų skiriamas reikiamas dėmesys. Viską, pradedant komandos būsenų valdymu, dalijimusi dokumentais ir atsiliepimais, susitikimų planavimu ar automatinių priminimų siuntimu, galima atlikti naudojantis intranetu, kuris iš esmės yra vidinė svetainė, prieinama tik įmonės darbuotojams. Sukurti privatų intranetą naudojant „SharePoint“ yra paprasta. Internetinių svetainių kūrimas ir rinkos naujienos.

Skaityti toliau