5 patarimai, kaip sukurti svetainę, kuri padidins jūsų produktyvumą

PuslapiaiŽinote, kad jums reikia svetainės, kad galėtumėte reklamuoti savo verslą ir paslaugas, bet tikriausiai tai nėra pirmas dalykas, apie kurį pagalvojate, kai esate užsiėmę kitais reikalais. Tačiau verslui tampant vis labiau skaitmeniniam, o mums didžiąją laiko dalį praleidžiant internete, turėti lengvai pasiekiamą svetainę tampa privaloma bet kurios įmonės savybė. Jau nebeužtenka tiesiog būti socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip „Facebook“ ar „Twitter“, – žmonės turi turėti galimybę greitai ir lengvai rasti jūsų įmonę. Be to, interneto svetainė yra labai naudinga priemonė, leidžianti supaprastinti darbo eigą ir užtikrinti, kad kiekvienam projektui būtų skiriamas reikiamas dėmesys. Viską, pradedant komandos būsenų valdymu, dalijimusi dokumentais ir atsiliepimais, susitikimų planavimu ar automatinių priminimų siuntimu, galima atlikti naudojantis intranetu, kuris iš esmės yra vidinė svetainė, prieinama tik įmonės darbuotojams. Sukurti privatų intranetą naudojant „SharePoint“ yra paprasta. Internetinių svetainių kūrimas ir rinkos naujienos.

Pasinaudokite vidinės komunikacijos galimybėmis

Vienas geriausių dalykų, susijusių su įmonės intranetu, yra tai, kad jis leidžia nuolat informuoti darbuotojus apie tai, kas vyksta. Tai gali būti paprasta – skelbti įmonės naujienas arba pranešti visiems apie artėjančius renginius, pavyzdžiui, komandinius pietus ar išvažiuojamuosius posėdžius. Intranetą taip pat galite naudoti tam, kad darbuotojai žinotų, kada jie turi atlikti tam tikras užduotis. Tai ypač naudinga komandoms, kuriose dirba daug nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų, kurie gali nežinoti, kokios yra jų konkrečios pareigos. Vienas geriausių vidinės komunikacijos naudojimo pavyzdžių yra intraneto komandos kalendorius. Tai puikus būdas užtikrinti, kad visi žinotų apie susitikimus ir įvykius, ir netgi gali padėti geriau valdyti savo laiką. Tai taip pat puiki vieta sekti, ką jūsų komandos nariai dirba ir kas jų laukia artimiausiu metu. Kalendorių galite naudoti tam, kad praneštumėte žmonėms, kada jie turi atlikti užduotis arba nuspręsti, ką jie dirbs toliau, o tai gali praversti ir valdant nuotolinius darbuotojus.

Turėkite centrinę saugyklą

Vienas iš svarbiausių dalykų, apie kuriuos turite pagalvoti kurdami intranetą, yra saugykla. Svarbu turėti centrinę failų saugyklą, kurioje visi komandos nariai galėtų pasiekti savo projektams reikalingus failus. Tai gali būti jūsų įmonės vidinė „SharePoint“ svetainė, taip pat galite naudoti „Dropbox“ ir sukurti bendrą diską, kurį žmonės gali pasiekti per savo kompiuterius arba mobiliuosius įrenginius.

Palikite atsiliepimą