Įsimintinos atostogos Graikijoje: kokią šalies salą geriausia rinktis?

Graikija yra viena iš populiariausių atostogų krypčių. Ši šalis turi ne vieną nuostabią salą, siūlančią įspūdingus gamtos vaizdus, žydrą ir skaidrų vandenį bei nuostabų kultūrinį paveldą. Suprantama, kad kartais renkantis gali būti sunku apsispręsti, kur geriausia atostogauti. Dėl to žemiau trumpai aptarsime populiariausias salas ir kodėl jose verta apsilankyti.

Kreta – kiekvienam poilsiautojui

Paskutinė minutė į Graikiją gali būti puiki proga aplankyti nuostabią Kretos salą. Tai didžiausia šalies sala, kurioje kiekvienas poilsiautojas ras kuo pasimėgauti. Čia pilna senovinių istorinių vietų, įspūdingų paplūdimių, kraštovaizdžių. Taip pat čia yra akvariumas, kuriame mažieji gali susipažinti su Viduržemio jūros povandeniniu pasauliu. Tai puiki kryptis tiek istorijos mylėtojams, tiek šeimoms su vaikais.

Santorinis – medaus kopinėjimui poroms

Atostogos GraikijojeŠi Egėjo jūros sala leidžia romantiškai praleisti laiką įsimylėjėlių poroms. Gardus maistas, jaukūs ir balti nameliai, pasakiški kaimeliai ir užburiantys saulėlydžiai — visa tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti romantišku laiku su mylimuoju. Be to, vulkaninės kilmės paplūdimiai pakerės spalvomis ir kvapą gniaužiančiai kraštovaizdžiais.

Mykonos – rojus vakarėlių liūtams

Skaityti toliau