Kaip pasirinkti tinkamiausias dušo duris?

Dušo durys – vienas iš tų gaminių, be kurio tikrai neišsiversime, jei norite gyventi gražiai ir estetiškai, o taip pat – užtikrinti privatumą. Na, o, kaip jas išsirinkti, apie tai netrukus ir pakalbėsime plačiau.

Kas svarbu renkantis dušo duris?

Renkantis dušo duris vonios kambariui, reikia atsižvelgti į keletą esminių veiksnių, siekiant užtikrinti funkcionalumą, komfortą ir estetiką:

1. Vonios kambario erdvė:

Dydis: išmatuokite erdvę, kurioje bus montuojamos dušo durys, įskaitant plotį, aukštį ir durų angos dydį. Pasirinkite duris, atitinkančias šiuos matmenis, užtikrindami patogų įėjimą ir išėjimą iš dušo kabinos.

Forma: Atsižvelkite į dušo kabinos formą. Stačiakampėms kabinoms tinka stačiakampės arba kampinės durys, o pusapvalėms – kampinės durys.

2. Durų tipas:

Varstomos durys: Klasikinis variantas, atsidarantis į vieną pusę. Reikalauja pakankamai erdvės prieš duris, kad jos galėtų laisvai atsidaryti.

Stumdomos durys: Sutaupo erdvę, nes durys slenka palei sieną. Gali būti vienos, dviejų arba trijų dalių.

Sulankstomos durys: Kompaktiškas variantas, kurį galima sulankstyti prie sienos, kai nenaudojamas. Ypač tinka mažoms erdvėms.

Įvertinkite ir medžiagas

Svarbu įvertinti ir tai iš ko pagaminta. Dažniausi pasirinkimai yra šie:

1. Stiklas: populiariausias pasirinkimas, nes yra patvarus, lengvai valomas ir suteikia erdvės pojūtį. Galima rinktis skaidrų, matinį arba raštuotą stiklą.

2. Akrilas: lengvesnis ir pigesnis variantas nei stiklas, tačiau gali būti ne toks patvarus ir laikui bėgant gali pageltonuoti.

3. Plastikas: pigiausias variantas, tačiau mažiausiai patvarus ir estetiškas.

Taip pat svarbi kaina, funkcionalumas bei montavimas

Na, ir, žinoma, svarbūs ir šitie kriterijai:

  1. Funkcionalumas:

a) sandarumas: pasirinkite dušo duris su sandariu uždarymu, kad vanduo neištekėtų iš kabinos. Atkreipkite dėmesį į tarpiklių kokybę ir durų uždarymo mechanizmą.

b) rankenėlės ir vyriai: pasirinkite patogias ir tvirtas rankenėles bei aukštos kokybės vyrius, užtikrinančius sklandų durų judėjimą.

c) papildomos funkcijos: kai kurios dušo durys turi papildomų funkcijų, tokių kaip automatinis užsidarymas, šildoma sėdynė ar integruotas apšvietimas.

2. Kaina:

Dušo durų kainos gali skirtis priklausomai nuo tipo, dydžio, medžiagos, funkcionalumo ir prekės ženklo. Nustatykite savo biudžetą ir ieškokite durų, atitinkančių jūsų poreikius ir kainą.

3. Montavimas:

Dušo duris galima sumontuoti patiems arba pasitelkti profesionalų pagalbą. Jei montuojate patys, įsitikinkite, kad turite visus reikiamus įrankius ir žinias.

Palikite atsiliepimą