Kas yra buhalterinės paslaugos?

Buhalterijos paslaugosĮkūrus įmonę ar pradėjus dirbti savarankiškai gali kilti nemažai klausimų. Dažniausiai daugiausia klausimų kyla, kurie yra susiję su buhalterija ir įstatymais. Būtent į šiuos klausimus gali atsakyti buhalteris. Buhalterį samdyti gali būti itin brangu, tuo labiau ką tik pradėjus verslą. Būtent tuomet yra itin naudingos buhalterinės paslaugos. Buhalterines paslaugas teikianti įmonė samdo patyrusius buhalterius, todėl galite būti tikras, jog Jums teikiamos paslaugos bus itin kokybiškos. Buhalteris gali net tik tvarkyti Jūsų buhalteriją, bet ir ištaisyti joje esančias klaidas, padėti įvairiais klausimais. Įmonių steigimas, registracijos adresas ir dar daugelis dalykų gali būti itin sunkiai įgyvendinami tiems, kurie neturi sukaupę žinių ir patirties. Būtent dėl šios priežasties reikia kreiptis į buhalterines paslaugas. Buhalterinė apskaita bus lengvesnė, jeigu dirbsite su profesionalais.

Samdyti buhalterį ar kreiptis į buhalterines paslaugas?

Turint verslą ar dirbant savarankiškai gali prireikti buhalterio. Itin didelė dalis įmonių renkasi ne samdyti buhalterį, o kreipiasi į buhalterines paslaugas teikiančias įmones. Toks pasirinkimas yra itin geras dėl kelių priežasčių. Buhalteriui reikia mokėti ne tik atlyginimą, bet ir mokesčius, skirti jam darbo vietą, darbui skirtus įrankius. Būtent tai yra pagrindinė priežastis, kodėl reikėtų rinktis buhalterines paslaugas. Pasirinkus buhalterines paslaugas galėsite sutaupyti. Kita priežastis yra ta, jog samdyti darbuotoją yra itin rizikinga. Deja, bet ne visi darbuotojai atsidavę darbui ir nori dirbti. Kai kurie nuolat vėluoja į darbą, išeina anksčiau, neatlieka paskirto darbo, nuolat prašo laisvų dienų. Būtent tokiu atveju kartais norisi atleisti darbuotoją, tačiau dažnai to neleidžia darbo kodeksas. Būtent dėl to verta kreiptis į buhalterines paslaugas. Jei specialistas darbo neatlieka kokybiškas, galite paprašyti, jog Jūsų buhalteriją tvarkytų kitas specialistas arba galite kreiptis į kitą įmonę. Svarbiausia nepasirašyti terminuotos sutarties, tokiu atveju paslaugų atsisakyti galėsite bet kada. Įmonių steigimas ir registracijos adresas yra itin reikalingos paslaugos.

Kiek kainuoja buhalterinės paslaugos?

Buhalterinių paslaugų kaina svyruoja nuo 50 eurų iki 500 eurų ir daugiau. Kaina priklauso dažniausiai nuo to, kiek teks buhalteriui atlikti darbo. Jei reikės atlikti daug darbų ir tai užims itin daug buhalterio laiko, tuomet reikės mokėti daugiau. Jei dalį buhalterijos tvarkysite savarankiškai ir Jums reikės tik mažos pagalbos, tuomet reikės mokėti mažiau. Itin svarbu, jog atsižvelgtumėte į gaunamas pajamas ir tik tuomet spręstumėte ar verta rinktis visas teikiamas paslaugas. Galbūt šiuo metu labiau apsimoka rinktis tik dalį paslaugų, o tik vėliau, kai padidės pelnas, leisti buhalteriui tvarkyti visą buhalteriją.

Vienas atsiliepimas apie “Kas yra buhalterinės paslaugos?

  1. Kadangi su vyru turim susikūrę verslą nedideliame miestelyje, kuris reikalauja daug laiko, vos spėjam suktis. Iš pradžių patys bandėm tvarkytis buhalteriją, bet tiek laiko užimdavo, kad pagalvojom, kad per tą laiką geriau galėtume kitus reikalus susitvaryti. Tai draugai parekomendavo pabandyti pasieškoti buhalterinių paslaugų įmonės, kuri mums ją tvarkytų internetu . Nereikia niekur važiuoti, kas mums sutaupo laiko ir tikrai daug nervų.

Palikite atsiliepimą