Kiek kainuoja prezervatyvai?

PrezervatyvaiPerkant prezervatyvus nereikėtų bandyti sutaupyti. Norint įsigyti prekę, kuris apsaugotų nuo lytiškai plintančių ligų, reikėtų išsirinkti patikimą gamintoją ir tinkamą prekę. Prezervatyvai gali kainuoti įvairiai. Kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, tačiau ir pasirinkto kiekio. Norint įsigyti vienetą, gali tekti mokėti 0,20 – 0,60 centų, įsigyjant didesnę pakuotę gali tekti mokėti nuo 2 eurų iki 20 eurų ar net daugiau. Geriausia yra pirkti didesnį kiekį, tokiu atveju yra galima sutaupyti. Kuo daugiau prezervatyvų yra įsigyjama, tuo mažesnę kainą už vienetą teks mokėti. Žinoma, jei Jūsų lytinis gyvenimas nėra aktyvus, tuomet nereikėtų pirkti itin didelį kiekį. Perkant interneti reikėtų įsigyti didesnį skaičių ne vien dėl mažesnės vieneto kainos, bet ir dėl pristatymo. Pristatymas neretai kainuoja nuo 1,50 euro iki 3 eurų, o kartais ir daugiau. Tačiau neretai yra siūlomas nemokamas pristatymas tiems, kurie perka brangiau. Būtent tuomet reikėtų įsigyti prekių daugiau.

Ar prezervatyvai yra geriausia priemonė apsaugai?

Prezervatyvai yra dažniausias pasirinkimas apsaugai nuo lytiškai plintančių ligų. Visgi, norint apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, reikėtų rinktis papildomas priemones. Geriausia yra moteriai naudoti kontraceptines tabletes. Tokios tabletės ne tik apsaugo nuo nėštumo, bet ir palengva menstruacijų sukeliamus nemalonius simptomus, taip pat gali būti skirti itin dideliam plaukuotumui sumažinti ar dėl itin spuoguotos odos. Visgi, tokia priemonė neapsaugo nuo nepageidaujamų ligų. Norint apsisaugoti reikėtų rinktis prezervatyvus. Prezervatyvai yra geriausia apsauga nuo lytiškai plintančių ligų. Šiais laikais prezervatyvus gali įsigyti ne tik vyrai, bet ir moterys. Žinoma, moterys turėtų įsigyti tik moterims skirtus prezervatyvus. Priešingu atveju jie nebus naudojami pagal paskirtį ir nesuteiks jokios naudos. Norint, jog prezervatyvai suteiktų maksimalią apsaugą reikia ne tik įsigyti patikimo gamintojo prekę, bet ir naudoti juos pagal instrukciją. Nereikėtų įsigyti per mažo, ar per didelio prezervatyvo. Taip pat reikėtų itin atidžiai sekti instrukciją ne tik kaip užsidėti, bet ir kaip nusiimti.

Kada galima nenaudoti prezervatyvų?

Prezervatyvai yra itin paklausi prekė, nes ji yra reikalingai didžiajai daliai žmonių. Visgi, yra ir tokių, kurie prezervatyvų nenaudoja. Toks atvejis yra galimas tik keliais atvejais. Jei turite ilgalaikį partnerį, tuomet galima ir nesirinkti tokios priemonės. Visgi, tokiu atveju reikėtų rinktis kitą apsisaugojimo priemonę, jog išvengti nepageidaujamo nėštumo. Prezervatyvų nereikia naudoti ir tuomet, kai yra norima pastoti. Nereikia ir tada, kada turite ilgalaikį partnerį, kuris dėl tam tikrų priežasčių negali turėti vaikų, pavyzdžiui, dėl menopauzės ir taip toliau. Visgi, nuolat keičiant partnerius, prezervatyvai yra būtini.

Palikite atsiliepimą