„Megamas“ langų gamintojas, galintis pasiūlyti įvairiausius langų sprendimus

Namų statybos, renovacijos ar remontas sunkiai apsieina be langų. Vienais atvejais (kai vyksta statybos) langus įsigyti privaloma, kitais atvejais (kai statinys renovuojamas ar remontuojamas) – labai rekomenduojama. Nuo kokybiškų plastikinių langų priklauso daug savybių ir netgi komfortas gyventi. Tačiau viena yra tai žinoti ir suprasti, o visai kas kita rasti tuos, kurie galėtų visus norus įgyvendinti ir pasiūlyti aukštos kokybės langus. Plastikinių langų pasiūla Lietuvoje yra gana nemaža, tačiau, kai ateina laikas pasirinkti, kyla daug pasvarstymų, daug laiko skiriama geriausių gamintojų paieškoms. Daugumos nuomone, geriausia rinktis tuos, kurie išmano savo darbą ir paslaugas siūlo jau ne vienerius metus. Radome tokius ir skubame pristatyti jums. „Megamas“ – patikima komanda, pagaminusi, pardavusi ir sumontavusi tūkstančius plastikinių langų.

Praeitais metais veiklos 25-metį atšventęs langų gamintojas „Megamas“ – vertas pasitikėjimo

Tiek daug veiklos metų tarsi įrodo, kad šis gamintojas rinkai siūlo kokybiškus langus, kuriuos renkasi ne tik tautiečiai, bet ir kaimyninių šalių gyventojai. Kas nulėmė tokį įmonės populiarumą? „Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų mums teko ne kartą keistis, išsikelti naujus, vis aukštesnius tikslus, suformuoti naujas, dar labiau į klientus nukreiptas vizijas. Nuolat siekėme inovatyvumo, tobulėjome, mokėmės, gilinomės į klientų atsiliepimus, kaupėme patirtį ir žengėme išvien su naujomis gamybos technologijomis. Ir tai neliko neįvertinta. Tiek mūsų klientų, tiek ir patikimų partnerių ratas iki šiol plečiasi – tiek visoje Lietuvoje, tiek už jos ribų. “, – veiklos metus trumpai apžvelgė ir pristatė „Megamas“ atstovas.

„Megamas“ siūlomų langų asortimentas – neturi lygių

Pirmiausia, įmonei pridėtinės vertės suteikia tai, kad ji siūlo ne tik populiariausius plastikinius langus, bet ir skandinaviško tipo medinius langus, europinio tipo medinius langus (su priedais), medines lauko duris, sulankstomos ir stumdomas terasų sistemas. Vis dėlto, nors kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, bet paklausiausiųjų pozicijos neužleidžia plastikiniai langai. „Mes plastikinius langus gaminame iš aukščiausios kokybės plastiko, todėl jie ne tik ilgai išsaugo savo geriausias savybes – tokias kaip puiki garso ir šilumos izoliacija, atsparumas išoriniams veiksniams ir ugniai, patikimumas – bet ir puikią išvaizdą, suteikiant langams minimalią priežiūrą.“, svarbiausias plastikinių langų savybes vardijo įmonės atstovas.

Labai didelį dėmesį „Megamas“ skiria ir langų profiliams bei jų gamintojui. Populiariausi iš jų – „Rehau“ ir „VEKA“. Galima rinktis iš pagrindinių langų profilių klasių: A klasės (išorinių konstrukcijų storis nuo 2,8 mm, vidinių – 2,5 mm) ir B klasės (išorinių metalinių konstrukcijų storis 2,5 mm, vidinių – nuo 2 mm). Dar yra ir C klasė (visi profiliai, kurie neužtikrina A ir B klasėms taikomų kriterijų) – ji yra pigi, tačiau sunku įvertinti, kiek laiko tokie profiliai tarnaus.

„Megamas“ siūlo kelias plastikinių langų rūšis, su kuriomis susipažinti galima jų interneto svetainėje.

Kiek klientų, tiek – pageidavimų

Kaip teigia „Megamas“ atstovas, kiek klientų, tiek – pageidavimų ir visus juos reikia patenkinti, kad klientai būtų laimingi. Atsiveriančios naujos galimybės skatina ieškoti vis naujesnių sprendimų, todėl, natūralu, kad ir plastikiniams langams keliami skirtingi ir vis aukštesni standartai. „Mūsų tikslas – įgyvendinti bet kokius sprendimus – tiek standartinius, tiek pačius sudėtingiausius. Būtent dėl to, mes priimame ir stengiamės išpildyti visus pageidavimus, siūlome skirtingų spalvų (iš RAL paletės), skirtingų dydžių ir išmatavimų, skirtingų varstymo galimybių langus“, – plastikinių langų pasirinkimo galimybes pristatė „Megamas“ atstovas.

Iš tiesų, šiuolaikiniai plastikiniai langai gali būti varstomi įvairiais būdais ir „Megamas“ stengiasi pasiūlyti jų kuo daugiau: nevarstomi, atidaromi į šoną, atidaromi į šoną ir atverčiami, atverčiami, sulankstomi, suveriami, ištraukiami-nustumiami, tik nustumiami langai ir kt. Nuo lango varstymo galimybių priklauso langų funkcionalumas ir patogumas eksploatuoti.

Jeigu šiuo metu ieškote plastikinių langų ir jums nesvetimas „Megamas“ tikslas – užtikrinti kokybiškas paslaugas, malonų aptarnavimą, profesionalias konsultacijas bei maksimaliai patenkinti klientų poreikius – susisiekite ir galėsite džiaugtis aukščiausios kokybės plastikiniais langais daugybę metų. Užsakymus galite pateikti telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt arba užpildę specialią formą internete.

Megamas.lt – platus plastikinių langų asortimentas, profesionalumas, sąžiningumas ir kokybiškas klientų aptarnavimas.

https://www.megamas.lt/produktai/

Palikite atsiliepimą