Kaip išsirinkti puikų pripučiamą baseiną savo namams: patarimai ir apžvalgos

Vasaros karščiai – tai trumpų šortų ir marškinėlių, iškylų parke ir kiemo kepsnių metas. Daugeliui amerikiečių tai taip pat baseinų metas! Vis labiau populiarėja pripučiami vandens parkai, kurie yra nebrangus ir ekologiškas būdas atvėsti per vasaros karščius. Nesvarbu, ar turite vaikų, kurie mėgsta vandens kalnelius, ar tiesiog norite smagiai įveikti karštį, pripučiamas baseinas kieme – puikus būdas šią vasarą atsigaivinti. Skaitykite toliau ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie pripučiamus baseinus, pradedant jų privalumais ir baigiant tuo, kiek jie kainuoja. Kvikis – rinkitės kokybę už gerą kainą.

Kokie yra pripučiamo baseino privalumai?

KvikisPripučiami baseinai dažnai naudojami kaip pigesnis, greitesnis ir paprastesnis sprendimas, palyginti su nuolatinio baseino įrengimu. Didelis jų privalumas yra tai, kad jie yra visiškai nešiojami, o tai reiškia, kad persikraustydami galite juos pasiimti su savimi. Juos taip pat lengva valyti ir prižiūrėti, nereikia rūpintis chloru ar pH lygiu. Jei turite didelę šeimą arba daug draugų, kurie mėgsta jus aplankyti savaitgaliais, pripučiamas baseinas yra puikus būdas atvėsinti visus vienu metu! Kai kuriuose pripučiamuose baseinuose vienu metu gali tilpti iki 18 žmonių, todėl galėsite surengti tikrą pliuškenimosi seansą.

Kodėl žmonės mėgsta pripučiamus baseinus?

Jei turite vaikų, pripučiamas baseinas yra puikus būdas supažindinti juos su vandens sauga. Kadangi jie yra minkšti, puikiai tinka kūdikiams ir mažiems vaikams, kurie vandenyje yra pirmą kartą. Pripučiamą baseiną taip pat galite naudoti vandens terapijai žmonėms su negalia. Jei gyvenate daugiabutyje, pripučiamas baseinas yra puiki alternatyva pilno dydžio baseinui. Jie užima kur kas mažiau vietos nei įprastas baseinas, tačiau vis tiek turi beveik visus privalumus!

Kiek kainuoja pripučiami baseinai?

Pirkdami pripučiamą baseiną turite atsižvelgti į baseino, priežiūros ir priedų, pavyzdžiui, kilimėlių, žaislų ir siurblių, kainą. Kai kurie baseinai gali kainuoti vos 100 dolerių, o kiti – apie 1000 dolerių. Vidutinė nešiojamo baseino kaina yra apie 500 JAV dolerių, o pilno dydžio nuolatinis baseinas vidutiniškai kainuoja apie 18 000 JAV dolerių.

Pripučiamų baseinų tipai

Pripučiamų baseinų būna įvairių formų ir dydžių. Yra įvairių tipų baseinų – nuo antžeminių iki įžeminių. Antžeminiai baseinai puikiai tinka mažoms erdvėms arba jei norite nešiojamo baseino. Taip pat yra pripučiamų vandens parkų, kuriais vienu metu gali naudotis keli žmonės. Pripučiami baseinai puikiai tinka kūdikiams ir mažiems vaikams, jie gali kainuoti vos 30 JAV dolerių. Jei turite didelę šeimą arba norite vienu metu vėsintis su keliais žmonėmis, galite įsigyti antžeminį arba požeminį baseiną.

Palikite atsiliepimą