Pačios populiariausios verslo vertimo kalbos

Šiame straipsnyje supažindinsime su pačiomis populiariausiomis vertimo klabomis. Pagal šią statistiką galime spręsti, kur investuoti verslo pinigus yra naudingiausia ir kurie regionai traukia daugiausiai pinigų. Turbūt savaime aišku, kad vis daugiau vertimo biurų investuoja į mandarinų kalbos ekspertus

1. Kinų kalba

Tai oficiali rašytinė kalba Kinijos valstybėje, tuo tarpu mandarinų kalba yra šnekamoji tarmė. Taigi, visą rašytinį turinį turite išversti į supaprastintą kalbą. Kadangi Kinijoje gyvena toks didelis kiekis vartotojų, taip pat pramonė yra labai išvystyta, gamybos kainos yra labai mažos, todėl kinų kalba yra viena populiariausių verslo vertimo kalbų. Tiesą sakant, Kinija yra antra pagal dydį ekonomika pasaulyje, todėl kinų kalba yra naudinga kuriant naujas verslo galimybes įvairiems verslams.

2. Ispanų

Tai kalba, kuria kalba didelė dalis pasaulio. Tai antra populiariausių kalbų mūsų planetoje, po kinų kalbos. Vertimas į ispanų kalbą suteikia galimybę pasiekti daugiau nei 480 milijonų žmonių visame pasaulyje. Kadangi ispanų kalba yra paplitusi ne viename žemyne, todėl jos pagalba galėsite lengvai įsitvirtinti net keliuose žemynuose. Norėdami išnaudoti visas verslo vertimo galimybes, turite lokalizuoti kiekvieną šalį, į kurią planuojate plėstis, nes kalba ir žodynas skiriasi priklausomai nuo regiono ir šalies. Pateikiant paslaugas ar produktus vietine kalba, pardavimai stipriai išauga.
Ispaniškai kalbančios šalys siūlo plačias verslo galimybes, ypač kalbant apie ekonomikos augimą. Ispanija, Meksika, Argentina, Kolumbija, Čilė ir Peru yra 50 geriausių pasaulio šalių, kurių BVP yra didžiausias, sąraše. Šiandien apie 10 procentų viso internetinių svetainių turinio yra ispanų kalba. Vertėjo paslaugos šia tikrai pasitarnaus.

3. Arabų kalba

Arabų kalba yra septinta pagal populiarumą interneto platybėse, bet interneto vartotojų sparčiai daugėja, todėl ji greitai veržiasi link ketvirtuko. Beveik 46 milijonai žmonių internete ieško tik arabų kalba. 275 milijonų žmonių kalba arabiškai įvairiuose vidurio azijos ir vakarų azijos šalyse. Šios kalbos nepaisymas reiškia mažiau galimybių užkariauti rinką, kuri taip sparčiai auga ir vystosi. Arbabų kalbų vertėjų yra daug ir kiekvienas didesnis vertimo biuras gali pasiūlyti ne vieną specialistą, kurie išvers jums dokumentus ar tekstus iš arabų arba į arabų kalbą.

4. Portugalų (Brazilijos)

Brazilija turi didelį ekonominę potencialą ir jos populiariausia kalba yra portugalų. Nepaisant trejus metus trukusios recesijos ir aukšto nedarbo lygio, Brazilijos ekonomika pagaliau rodo atsigavimo ženklus. Brazilija yra didžiausia interneto rinka Lotynų Amerikoje, turinti 140 milijonų interneto vartotojų. Pagal interneto vartotojų ir gyventojų skaičių, Brazilija greičiausiai lenkia visas P. Amerikos valstybes ir daugeli pasaulio valstybių. Internetas čia ypač populiarus, bet anglų kalba nėra tokia populiari. Plečiant savo verslą į Brazilija, rekomenduojame lokalizuoti savo svetaines ir vietinius skyrius.
Kitas šios vietos rinkos pranašumas – jauni šalies gyventojai. Daugiau nei pusė brazilų yra jaunesni nei 30 metų, o tai reiškia, kad daugiau žmonių dirba, gali gauti didesnes pajamas ir auga vidurinioji klasė.

Palikite atsiliepimą