Klaidingi įsitikinimai apie SEO

Kartais žmonės tiesiog nesupranta, kas yra SEO paslaugos. Dėl to ir SEO mokymai jiems nebūtinai atrodo reikalingi. Tačiau SEO specialistai pažymėtų, kad tai yra tam tikra turinio pateikimo strategija, kuri būtina kiekvienam, kas turi interneto svetainę ar tiesiog kažką daro internete, pateikia ten kažkokį turinį. Deja, gal dėl to, kad SEO yra pakankamai naujas dalykas, o kartais juo užsiima ir nemokšos, atsiranda ir daug mitų apie šį lauką. Paneikime juos.

Mitas: tai – sukčių verslas

SEOVienas gana dažnas ir keistas mitas sako, kad SEO paslaugos yra sukčių reikalas. Tai, žinoma yra nesąmonė. Iš kur atsiranda toks požiūris? Dažniausiai tiesiog iš neišprusimo, nežinojimo, kas yra kas. Informacinės technologijos daug kam atneša baimę, o ko bijai, to daug ir nemėgsti. Turintiems silpnesnį suvokimą, kaip veikia internetas ir paieškos sistemos, sunku suprasti vidinius dalykus. Suprantama tik ta išraiška, kurią matome savo vaizduoklyje. Tokie procesai paprastiems vartotojams suteikiami kuo paprasčiau. Tačiau juk kompiuteris iš tiesų nesupranta nei žmogaus kalbos, nei minčių, jis veikia visai kitaip. Tik tam tikrų mechanizmų, mašinų ir programavimo sistemų dėka mūsų paprastos komandos gali būti daug kartų konvertuojamos tol, kol pasiekia paprasčiausią kompiuteriui suprantamą lygį. Taigi, internete irgi yra giluminis lygis, ir norint, kad jūsų rezultatai internete būtų matomi visiems, reikia vadovautis SEOstrategijomis.

Mitas: jei gerai dirbi, SEO nereikia

Paprastai šis mitas taip pat tampa įsitikinimu tų, kurie bijo ar tingi pasidomėti SEO technologijomis. Kita vertus, internete dažnai būna įvairių sukčių, virusų, taigi ir SEO gali kai kam atrodyti vienas iš tų pačių miglotų, keistų dalykų. Nors jis tikrai toks nėra. Kiekviena įmonė, siekdama didinti savo auditoriją, naudoja tai. Tai tas pats, kas sakyti, kad jeigu gerai dirbti, tai tau jokios reklamos nereikia. SEO nėra reklamavimo būdas, tai visa skaitmeninės rinkodaros ir optimizacijos sistema. Tačiau ji būtina, jeigu nori, kad žmonės tave atrastų.

Mitas: SEO atlieka robotai

Tai ir mitas, ir tiesa. Gerą, veikiantį SEO programuoja ir kuria žmonės, puikiai viską išanalizavę. Tačiau visuomet yra tokių, kurie nori gauti pinigus nieko nedarydami. Todėl yra kartais bandoma užprogramuoti virtualius robotus – botus, kad jie internete skleistų automatiškai tam tikras žinutes, kurios ir vykdytų neva tą seo misiją. Deja, kol kas Google ir internetas yra protingesni už tuos robotus, todėl tikras SEO gali būti atliktas tik žmogaus.

Palikite atsiliepimą