Viskas, ką reikia žinoti apie ginekomastiją

Padidėjusios pieno liaukos daugeliui vyrų kelia diskomfortą. Dažniausiai jie nenori eiti į pirtį bei kitas vietas, kur reikia nusirengti. Visgi, gėdytis savęs ir savo kūno šiais laikais, kai net ir tokia problema gali būti sutvarkoma gana greitai – blogai. Paprasčiausiai reikia ieškoti mediko, kuriam ginekomastija yra lengvai sutvarkoma problema.

Svarbiausia yra išdrįsti, kadangi šiuo metu galimybės yra plačios, o kiekvienas renkasi pats – ar jos jam tinka.

Kas sukelia ginekomastiją?

Pirmiausia reikia suprasti, kad yra labai daug priežasčių, kurios lemia, kad ši liga gali tapti gyvenimo dalimis. Nors dažniausiai minimas didelis svoris, tačiau jis toli gražu nėra vienintelis, kuris sukelia. Reikia kuo mažiau tikėtis mitais ir tuo pačiu atsakingai rinktis informaciją, kuri gali padėti pirmiausia bandyti didelę krūtinę vyrui mažinti kitais būdais, o ne tik operacija.

svorio priaugimas;

perteklinė estrogeno gamyba arba vartojimas;

žemas testosterono kiekis;

alkoholio vartojimas;

inkstų/kepenų liga;

anaboliniai steroidai;

vaistai, skirti širdies ligų gydymui;

narkotikai.

Visada geriausia yra tartis su gydytoju, kuris pirmiausia pateikia patarimus, kurie yra susiję su svorio mažinimu ir galbūt gyvenimo pobūdžio keitimu. Galbūt po tokių pokyčių radikaliai krūtinė nebus mažesnė, tačiau tikėtina, kad bent jau kiek sumažėjusi ji jau tiks vyrui.

Gydymo būdai

Taigi, galima ne tik keisti gyvenimo tempą, tačiau taip pat rinktis vieną iš inovatyvių metodų, kuriuos šiuo metu siūlo klinikos. Tiek vienas, tiek kitas yra puikus dėl to, kad padeda pasiekti rezultatą čia ir dabar. O juk dažniausiai kai vyrai supranta, kad jiems reikia pokyčių, tikisi, kad jie kuo greičiau padės pasiekti norimą rezultatą.

Riebalų nusiurbimo technika.

Išpjovimo technika.

Dėl Jums labiausiai tinkamo gydymo būdo visada siūlome tartis su medikais. Informacijos apie vieną arba kitą metodą internete yra labai daug. Tačiau dažniausiai sunku iki galo suprasti kuo jie kinta. Galiausiai, varijuoja ir kiekvieno vyro situacija, didesnės krūtinės priežastis. Taigi, tiksliai matant konkrečią bėdą – galima rimtis ir tam tikrų metodų, kurie padeda ją tinkamai sutvarkyti.

Kiekvienas žmogus renkasi pats – kaip jis nori atrodyti. Šiuo metu medicinos galimybės tikrai yra labai plačios, tad ir jomis pasinaudoti – verta. Juk tai atsiperka kur kas didesniu pasitikėjimu savimi. Svarbiausia yra išdrįsti atrodyti taip, kaip Jums labiausiai tinka.

Palikite atsiliepimą