Krūtų pakėlimas – paprasta, tačiau gyvenimus keičianti operacija

Šiais laikais chirurgijos galimybės yra labai plačios. Ne tik tos, kuri gelbėja gyvybes, tačiau ir plastinės, kurui svarbi ne ką mažiau, kadangi padeda žmogui atrodyti taip, kaip jis nori, o tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu džiugina tokia išvaizda, kokios norisi.

Štai krūtų pakėlimas yra viena tų operacijų, kuri moterims yra labai svarbi. Ypač toms, kurios numetė daug svorio arba baigė žindyti vaiką. Dažnai dėl to krūtinė tampa kiek nukarusi, tad jos pakėlimas – galimybė vėl susigrąžinti formas.

Tinka daugeliui

Pirmiausia džiugu, kad krūtų pakėlimas tinka daugeliui moterų. Sklando mitas, kad jis dažniausiai siūlomos jau tik vyresnio amžiaus moterims. Tai nėra tikslu. Jis gali būti daromos ir jaunoms. Tik dažniausiai siūloma įvertinti tai, ar moteris daugiau nebeplanuoja žindyti. Taigi, jeigu ateityje norimas dar vienas nėštumas – dažniausiai siūloma palaukti ir po jo jau atliekamas krūtų pakėlimas, kuris leidžia džiaugtis gražia krūtine – visą gyvenimą

Paslaugų kainos

Daugeliui moterų svarbios paslaugų kainos ir tai yra normalu. Džiugu tai, kad krūtų pakėlimas gali būti atliekamas išsimokėtinai. Tik reikia ieškoti klinikos, kuri siūlo tokias paslaugas. Juolab, kartu su kainomis domėtis kokybe. Net neverta sakyti, kad paslaugos turi būti teikiamos legaliai. Geriausia, kai galima pooperacinį laikotarpį praleisti toje pačioje klinikoje. Tai dažniausiai suteikia daugiau ramumo, kad jumis bus tinkamai pasirūpinta. Juk, visgi, tai yra operacija, tad norisi visapusiškos kokybės.

O gal ir didinimas?

Greta pakėlimo taip pat daugeliui žmonių patinka ir tai, kad galima pasididinti krūtinę. Patogu, kad viskas yra daroma vienu kartu, tad kur kas paprasčiau suplanuoti laiką ir net išdrįsti. Natūralu, kad daugeliui moterų tokia operacija yra svajonė, tačiau baimės trukdo ja pasinaudoti. Kai vienu metu atliekama pilna korekcija – dažniausiai pasiryžtama greičiau, kadangi rezultatas bus našesnis.

Klinikos pasirinkimas

Belieka rasti tokią kliniką, kurios siūlomos paslaugos Jums tinka labiausiai. Remkitės kitų žmonių nuomonėmis, vertinkite kainas ir skirkite daugiau dėmesio kitoms smulkmenoms, kurios galiausiai leidžia džiaugtis rezultatais, kurie pranoksta Jūsų poreikius. Tai yra įmanoma.

Svarbiausia yra geras chirurgas. Toks, kuris ne tik atlieka operacijas, tačiau ir atsako į visus kylančius klausimus, kurie padeda geriau suprasti – kaip galima gražiau atrodyti ir ar Jums to reikia apskritai.

Palikite atsiliepimą