Naudoto automobilio pirkimo patarimai

VIN patikraDažniausiai galime pastebėti, kad naudotus automobilius matome kur kas dažniau, nei naujus. Vieni negali įpirkti naujo automobilio, kiti nenori įsipareigoti paskolų kompanijoms ir imti lizingo. Pagal statistikas, Tesla automobilių Lietuvoje yra 70%, kurie buvo parvaryti iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Atrodo, kad naudoto automobilio pirkimas yra vieni juokai, tačiau norint rasti tikrai gerą automobilį, tenka nemažai laiko paieškoti. Rinkoje atsiranda vis daugiau pardavėjų, kurie norės jums parduoti automobilį, kad uždirbtų nuo jo. Sąžiningas pardavėjas stengiasi papasakoti kuo plačiau apie parduodamą transporto priemonę ir neslėpti jokios informacijos.

Naudoto automobilio pirkimo patarimai

Kuomet perkamas naudotas automobilis, būtina jį gerai apžiūrėti. Pabandykite lėtai pravažiuoti pro duobes, kad galėtumėte išgirsti, ar nesklinda pašaliniai garsai iš pakabos. Reikia tikrinti ir visą elektroniką. Daugumą informacijos galime gauti apžiūrint automobilį, tačiau apie patirtas avarijas, atsuktą ridą, ar automobilis buvo taksi, kada buvo einamos techninės apžiūros, tokių dalykų mes nesužinosime. VIN patikra , tai portalas kuriame mes galime gauti daug plačios informacijos apie mūsų norimą transporto priemonę.

Kas yra ta VIN patikra?

Ši patikra, dar vadinama automobilio patikra pagal kėbulo numerį, kuomet mes galime pagal transporto priemonės identifikacinį kodą, sužinoti praeitį ir daug plačios informacijos. Mums reikia sužinoti koks yra transporto priemonės VIN kodas, apsilankyti VinPatikra24.lt portale, įvesti savo VIN kodą ir spausti mygtuką ,,Tikrinti“. Jūsų ataskaita pradedama generuoti ir renkama informacija, tuomet reikės už ataskaitą atlikti mokėjimą. Šios paslaugos kaina, perkant per mūsų puslapį yra 13 eurų už vieną arba 16 eurų už dvi ataskaitas. Kuomet atliekamas sėkmingas mokėjimas, reikės palaukti vieną minutę, kol ji bus sėkmingai sugeneruojama.

Ataskaita nuo pirkimo galioja 60 dienų, todėl rekomenduojama ją išsaugoti.

Kur ieškoti VIN numerio?

Dažniausiai VIN numerį galite rasti atsidarius kapotą, išgraviruotą ant kėbulo. Lengviausias būdas, tiesiog pažiūrėti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje, apačioje. Taip pat dažnai skelbimuose būna pridėti VIN kodai. Galite paklausti ir pačio pardavėjo arba pažiūrėti dokumentuose.

Pirkimo būdai su patikra

Pirkti rekomenduojama dviem būdais. Dažniausiai naudojama yra nuotolinė patikra. Kuomet automobilis yra nutolęs nuo jūsų namų apie 40 kilometrų, tuomet neverta skubėti jo apžiūrėti. Pirmiausia pasiskambiname pardavėjui, pasiteiraujame informacijos apie automobilio stovį, jo praeitį ir paprašome VIN kodo. Kuomet pasitikrinate automobilį iš namų, bus lengviau apsispręsti ar verta važiuoti jo žiūrėti. Sekantis būdas, tiesiog nuvykus ir apžiūrėjus automobilį, pažiūrėti koks yra identifikacinis kodas ir tik tada jį tikrinti. Reikia nepamiršti, kad turint ataskaitą, kainą nusiderėti yra kur kas lengviau.

Ką gaunu su ataskaita?

Ataskaitoje gaunate labai plačios informacijos, tačiau išvardinsime jums pačias populiariausias:

  • Transporto priemonės patirtos avarijos – apie jūsų norimą transporto priemonę, bus parodyta visi eismo įvykiai kuriuose dalyvavo. Matysite kada buvo atlikta avarija, kokia žala būvo įvertinta, kokios kėbulo dalys nukentėjo įvykio metu. Mes nerekomenduojame pirkti automobilių, kurių žalos yra įvertintos kaip automobilio kaina. Mes juk nežinome, kaip jis buvo remontuojamas.
  • Ridos duomenys – šiais laikais, labai dažnai pasitaiko, kuomet yra atsukinėjamos ridos, kad sudominti klientą. Matysite realią ridą, kiekvienų metų. Jei rudo buvo kada nors atsukinėjama, tuomet jus parodytas, nuo kokios iki kokios ridos ji buvo atsukta.
  • Ar transporto priemonė nėra paieškoma – mes negalime patikrinti visų Europos šalių paieškų. Tačiau sistema patikrina viso pasaulio duomenų bazes, ar transporto priemonė nėra paieškoma. Jokiais būdais nepirkite vogtos transporto priemonės.
  • Automobilio aptarnavimai – jei automobilis buvo remontuojamas oficialiuose servizuose, tuomet išvysite kada, kas buvo keičiama.

Vienas atsiliepimas apie “Naudoto automobilio pirkimo patarimai

  1. Man tai kaip nelabai suprantančiai, tai gana sunku buvo vienai šitus dalykus sužiūrėti, tai gerai, kad draugė pasiūlė į repcar.lt kreiptis, nes kai viena mergina eina mašinos pirkti, tai labai lengvai apgauti gali.

Palikite atsiliepimą