Pagrindinės taisyklės pigiausiam kreditui rasti.

Greitieji kreditai internetuŠiais laikais skolinasi vis daugiau žmonių. Dažniausiai paskolos imamos tokioms reikmėms kaip automobilio pirkimas, paskola būsto remontui ar tiesiog atostogoms. Prieš imant paskolą reikėtų gerai įvertinti savo galimybes bei peržiūrėti ir palyginti kreditorių teikiamus pasiūlymus.

tiek būsto, tiek automobilio, tiek vartojimo kredito sąlygos pas skirtingus kreditorius skiriasi, todėl verta visų pirmą nuspręsti kokios paskolos jums reikia.

Jei skolinatės būstui įsigyti, jums reikės būsto paskolos. Šios paskolos paprastai yra ilgalaikės, su fiksuotomis arba kintamos palūkanų normomis. Būsto paskolos palūkanų normos gana didelės, todėl pasidomėkite – kokias palūkanų normas siūlo įvairios kredito įstaigos.

Jei skolinatės automobiliui įsigyti, jums reikės vartojimo arba autolizingo paskolos. Šios paskolos paprastai yra trumpalaikės, su fiksuotomis palūkanų normomis. Vartojimo paskolos palūkanų normos dažniausiai yra mažesnės nei būsto paskolų.

Jei skolinatės kitiems poreikiams, pavyzdžiui – pradėti verslą ar susitvarkyti su nenumatytomis išlaidomis, jums gali tikti ir kitokios paskolos, tokios kaip, greitieji kreditai internetu, kredito kortelės ar lizingo paslaugos.

Taip pat reikia palyginti skirtingų kredito įstaigų pasiūlymus. Tai galite padaryti patys, naudodamiesi kreditų palyginimo svetainėmis bei pasitarę su finansų konsultantu. Svarbiausios sąlygos į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį besiskolinant:

  • Palūkanų norma – Tai yra svarbiausias paskolos kainos rodiklis. Kuo mažesnė palūkanų norma, tuo mažesnė mėnesinė įmoka.

  • Terminas – Kuo ilgesnis paskolos terminas tuo mažesnės bus mėnesinės įmokos, tačiau tuo daugiau palūkanų teks sumokėti per visą paskolos gavimo laikotarpį.

  • Pinigų suma – Paskolos suma neturi būti didesnė nei jums reikia. Kadangi vartojimo ar greitųjų kreditų palūkanos ir delspinigiai yra dideli – skolinkitės atsakingai.

  • Kiti mokesčiai – Galite susidurti ir su kitais mokesčiais, pavyzdžiui: sutarties sudarymo mokesčiu, notarinių paslaugų mokesčiai, administracinis mokestis ir t.t.

Taip pat labai svarbu įvertinti savo finansinę situaciją. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad turite pakankamai pajamų, kad galėtumėte laiku grąžinti paskolą. Negrąžinus laiku paskolos – gali grėsti delspinigiai, kurie yra gana dideli ir gali privesti prie asmeninio bankroto.

Pridedame papildomų patarimų, kurie padės jums išsirinkti geriausią kreditą:

  • Lyginkite ne tik paskolas, bet ir BVKKMN, kuris atspindi bendrą kredito kainą į kurią įeina visi papildomi mokesčiai, tokie kaip administracinis mokestis, sutarties pasirašymo mokestis ir t.t.

  • Pasidomėkite, kokios yra paskolos grąžinimo alternatyvos. Atsidūrus sunkioje finansinėje situacijoje, galėsite kreiptis dėl paskolos atidėjimo arba paskolos refinansavimo.

  • Pergalvokite visą paskolos grąžinimo procesą – tai padės jums laiku grąžinti paskolą ir išvengti papildomų išlaidų.

Palikite atsiliepimą