Dantų implantavimo galimybės. Pažinkite jas

Praradote nuosavus dantis? Tai tikrai nereiškia, kad jūsų gyvenimas dabar bus kur kas sudėtingesnis. Paprasčiausiai yra ne viena dantų atkūrimo galimybė, tad reikia tariantis su medikais rinktis tokią, kuri Jums labiausiai tinka.

Dažniausiai kaip vienas geriausių pasirinkimų yra minimas dantų implantavimas. Galimybės vis labiau tobulėja ir šiuo metu implantavimo galimybės auga kartu. Kinta technologijos, kurios tampa vis inovatyvesnės, jos auga ir tuo pačiu džiugina kokybe.

Svarbu yra detaliai pažinti galimybes, kurios leis Jums džiaugtis puikiai atrodančiais ir tuo pačiu funkcionaliais dantimis ir investuoti į inovacijas.

Rekomenduojame rinktis patikimus dantų implantų gamintojus, kaip kad Straumann.

Džiugina patrauklumas

Dantų implantai pirmiausia dažniausiai džiugina dėl to, kad jie suteikia galimybę atkurti ne tik funkcionalius, tačiau taip pat ir vizualiai patrauklius dantis. Paprasčiausiai daugeliui žmonių norisi gyventi nesukant galvos dėl to – kaip jie atrodo. O kai yra netenkama nuosavų dantų – dažniausiai toks savęs vertinimas yra labai svarbus. Kai dantys atrodo kaip tikri – gyvenimas tampa kur kas paprastesnis, o implantai šiuo metu yra įvardijami kaip bene geriausias pasirinkimas.

Daugiau dėmesio inovacijoms

Šiuo metu augant implantavimo poreikiui – tuo pačiu auga ir galimybės. Kuo jų daugiau yra – tuo didesnis šansas, kad kiekvienas ras tokį implantavimo variantą, kuris jam labiausiai tinka. O ir klientams, pacientams dažniausiai siūloma jau geriau mokėti daugiau, tačiau rintis tokius implantus, kurie yra inovatyvesni ir tuo pačiu dažniausiai džiuginantys ne tik kokybe, tačiau taip pat ir patrauklumu, inovacijomis, galiausiai, paprasta priežiūra.

Nereikia daug priežiūros

Implantai nėra reiklūs. Jie prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys. Svarbiausia yra geros kokybės priemonės, kurios tinka ir jūsų tikriems dantims. Tikrai nereikia jokių ypatingų priemonių, kad implantai tarnautų jums našiai. Tad pats dantų šepetukas bei daugelis kitų, mums įprastų priemonių, suteikia galimybę lygiai taip pat užsitikrinti implantų kokybe bei ilgaamžiškumu.

Tarkitės su medikais

Kadangi šiuo metu dantų implantavimo galimybės yra labai plačios – visada siūlome tartis su medikais, kurie jums padės suprasti kas ir kaip. Esame tikri, kad kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad bus rastas ne tik labiausiai tinkamas dantų atkūrimo metodas, tačiau taip pat ir apskritai žinosite – ko reikia, kad implantai tarnautų jums kuo ilgiau ir metų eigoje išlaikytų kokybę, kurios reikia kiekvienam norinčiam šypsotis sveikai.

S. Grybausko klinika Vilniuje

Palikite atsiliepimą