10 patarimų, kaip įsigyti kokybiškų namų kvapų

Pripažinkime, kad ne visiems patinka skalbimo miltelių kvapas. Kai kurie žmonės yra jautrūs kvepalams ir kvepaluose naudojamoms cheminėms medžiagoms. Jei esate vienas iš jų arba jei tiesiog norite susikurti jaukią atmosferą namuose daug neišleisdami, turite investuoti į namų kvapus. Nuo purškiklių iki aliejų, difuzorių ir lempučių – yra daugybė būdų, kaip į namus įnešti namų kvapų. Galite rinktis bet kurį jums priimtiniausią būdą ir net derinti juos tarpusavyje, kad kvapai būtų nepakartojami! Namų kvapais prekiauja daugybė prekių ženklų, tačiau ne visi jie tiekia kokybiškus gaminius. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/namu-kvapai puslapyje.

Prieš apsipirkdami žinokite, ko norite

KvepalaiPrieš įeidami į kvepalų parduotuvę turėtumėte žinoti, kokio kvapo norite. Tai padės jums atrinkti kvapus, kurių nenorite, ir susiaurinti pasirinkimą. Kai kurie kvapai jums patiks, o kai kurie ne. Yra daug veiksnių, kurie lemia, koks kvapas jums patiks. Štai keletas dalykų, kurie padės jums išsirinkti tinkamą kvapą: – Lytis: Vyrai ir moterys skirtingai renkasi kvapus. Pavyzdžiui, moterims labiau patinka saldūs kvapai, pavyzdžiui, vanilės ir levandų, o vyrams – gaivūs ir citrusiniai kvapai. – Metų laikai: Pastebėsite, kad skirtingų metų laikų kvapai skiriasi. Kiekvienam metų laikui yra kvapų, todėl kvapą galite rinktis pagal sezoną. Pavyzdžiui, jei žiema, galite rinktis aštrius kvapus, pavyzdžiui, cinamono ir gvazdikėlių. Vasarą puikiai tinka gaivūs kvapai, pavyzdžiui, citrinų ir citrusinių vaisių. – Nuotaika: Kvapą galite rinktis net pagal nuotaiką. Pavyzdžiui, jei norite jaustis ramūs ir atsipalaidavę, galite rinktis levandų arba vanilės kvapus. Jei jaučiatės energingi, galite rinktis citrusinius kvapus. Geri kvepalai yra labai naudingi.

Ieškokite sertifikavimo etiketės

Namų kvapus gaminančių bendrovių yra daug, tačiau tik kelios sertifikuoja savo gaminius. Pavyzdžiui, jei ant namų kvapų gaminio matote "Environmental Working Group" (EWG) logotipą, galite būti tikri, kad jame nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Šios bendrovės rūpinasi savo klientų sveikata ir nori būti tikros, kad jų parduodami gaminiai nekenkia naudotojams. Prieš įsigydami namų kvapiklį visada turėtumėte patikrinti etiketę ir ieškoti sertifikavimo ženklo.

Venkite purškiklių, kuriuose yra per daug cheminių medžiagų

Nors purkšti kvepalus ant drabužių ir sofos visada geriau, nei purkšti juos ant odos, vis dėlto rinkdamiesi gaminį turite būti atsargūs. Turėtumėte vengti kvepalų, kurių sudėtyje yra konservantų ir kurie pagaminti iš dirbtinių ingredientų. Kai kuriais atvejais purškalas, pagamintas su eteriniais aliejais, gali būti toks pat veiksmingas kaip ir sintetinis purškalas. Venkite purškiklių, kurie skelbiasi esantys kvapus neutralizuojantys. Jie iš tikrųjų visai nepašalina kvapų, o tik juos užmaskuoja. Vietoj jų geriau naudoti natūralius kvapus.

Vienas atsiliepimas apie “10 patarimų, kaip įsigyti kokybiškų namų kvapų

  1. nežinau, man tie kvepalai tai grynai atrodo chemija.. nu nebent kokie natūralūs būtų, tada mielai naudočiau. Aš labiau gamtos žmogus, labai mėgstu natūralumą. Labai patinka natūralaus bičių vaško žvakės, kurios kvepia medumi, gėlėmis, grynai tokia gamta. Čia bent jau žinai, kad yra natūralus produktas ir nepridėta jokių cheminių medžiagų..

Palikite atsiliepimą