Virškinimo problemos – dėl netinkamos mitybos. Ko dažniausiai netoleruoja organizmas?

Sutikite, šiais laikais žmonės gyvena labai intensyviai, tad dažnai paprasčiausiai net neturi laiko gaminti tokių patiekalų, kurie leistų jiems ne tik aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, tačiau taip pat ir valgyti sveikai, skaniai. Dėl to dažnas susiduria su labai įvairiomis virškinimo problemomis, kurios apsunkina gyvenimą.

Tokia paslauga kaip maisto netoleravimo tyrimas atsirado gana neseniai, tačiau daugelio medikų jau dažnai yra įvardijama kaip vienas geriausių įrankių galinčių padėti nustatyti prastos savijautos priežastis.

Ko dažniausiai netoleruoja lietuviai?

Nors dažnai žmonės visame pasaulyje netoleruoja gana panašių dalykų, maisto produktų, tačiau pastebima, kad pagal regioną taip pat galima klasifikuoti maisto produktus, kurie tinka daugiau arba mažiau.

Pavyzdžiui, lietuviai gana dažnai susiduria su pieno baltymo alergija. Tokia, kuri yra gaunama iš gyvūninės kilmės produktų. Taip pat tenka atsisakyti ir maisto produktų, kurie yra iš kviečių, taigi, mėgstama begliutenė dieta. Galiausiai, taip pat ir kiaušiniai yra gana dažnas alergenas, kurio atsisakius žmogaus virškinimo sistema „veikia“ kur kas geriau.

Tyrimas – iš kraujo

Šiuo metu itin mėgstamas maisto netoleravimo testas gali padėti nustatyti – kurie produktai jums nėra tinkamai, taigi, kokių geriausia vengti siekiant, kad jūsų savijauta būtų pati geriausia. Tyrimas yra atliekamas iš kraujo, tad svarbu, kad labai greitai ir labai paprastai galima susižinoti informaciją, kuri net keičia žmonių gyvenimus. Tokius tyrimus atlieka daugelis klinikų, tad svarbiausia yra nieko nelaukti ir užsirašyti tyrimui bei konsultacijai, kuri gali padėti jums vėliau jaustis kur kas geriau.

Būtina keisti gyvenimo ritmą

Kai žinote, kokie maisto produktai jums nėra tinkamai – svarbiausia yra bandyti keisti savo gyvenimą taip, keisti mitybą, kad būtų galima kur kas geriau jaustis. Paprasčiausiai kai kurie asmenys sužinoti rezultatus, tačiau nieko nedaro, gyvena toliau kaip ir iki tyrimo. Tai yra blogai. Svarbiausias dalykas, kurį mes šiuo metu turime, yra informacija. Tad kai ji yra Jūsų rankose – svarbu tinkamai panaudoti, kad būtų galima gauti kuo daugiau naudos ir tuo pačiu gyventi sveikiau.

Svarbiausia yra nesusigyventi su prasta savijauta, kadangi ji nėra normali. Įprasta yra gerai jaustis, valgyti tokį maistą, kuris tinka Jūsų organizmui, galiausiai, mėgautis juo. Žinodami, ko negalite valgyti, kur kas paprasčiau susitvarkysite su sveikatos problemomis.

Medicina practica ImuPro

Palikite atsiliepimą