Virtuvės baldų rekomendacijos

Įrenginėdami naują namą, pirmiausia norėsite užtikrinti gyvybiškai svarbių erdvių įrengimą, iš kurių pirmoji galbūt bus virtuvė. Pažvelgę į interneto parduotuvės pasiūlymus https://www.b-a.eu/c1978/Virtuves-baldai pamatysite, kad šį sezoną madingi labai skirtingi virtuvės baldai. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą išskirtinių ir funkcionalių baldų.

Virtuvės komplektas AMANDA 2

KėdėsŠis virtuvės komplektas labai patiks tiems, kas mėgsta klasikinį virtuvės ir tvarkos derinį. Apatinės virtuvės spintelės pagamintos iš tamsesnės spalvos medienos. Yra penkios apatinės spintelės. Dvi iš jų yra po kriaukle, ten galėsite laikyti šluotas, šiukšlių kibirus ir kitus standartinius dalykus, kuriuos žmonės laiko toje spintelėje. Viena spintelė sudaryta iš keturių stalčių, kurių trys viršutiniai yra mažiau gilūs, o apatinis, standartiškai, gilus. Kitos dvi spintelės turi lentynas, o virš jų yra dar ir po stalčių. Virš ši spintelių kabo viršutinių sspintelių grupė. Tai tarsi burnos dantų metafora – prasižiojusi burna, apačioje yra vieni dantys, viršuje kiti. Tai taip pat yra ir su spintelėmis, kurios atitinka apatinius ir viršutinius dantis, nes jos puikiai poruojasi su priešais save esančia spintele. Viršutinės spintelės yra ne tokios aukštos, jos mažiau talpios ir jų gylis mažesnis. Jos šviesios spalvos, taigi, ir virtuvei iškart suteikia žaismingumo, bet kartu ir stiliaus. Ant dviejų spintelių durelių įmontuoti tamsūs stiklai, tai suteikia dizainui išskirtinumo. Šis baldų komplektas virtuvei patiks tiems, kas nori ramiai nuteikiančios, naujai ir prabangiai atrodančios standartinės virtuvės.

Kėdė W – 93

Tai nuostabi ryškiaspalvė kėdė ant keturių metalinių kojų, kuri puikiai tiks ne tik virtuvei, bet ir kitoms erdvėms. Ryškiaspalvė mėlyna, raudona, geltona ar žalia spalva suteiks ryškumo jūsų namų interjerui, ir jūs galėsite mėgautis žaisminga bei tvarkinga aplinka. Be to, kėdė stebėtinai pigi – vos 26 eurai su centais. Kėdė neturi paminkštinimų, ji yra iš plastikinio pagrindo, todėl virtuvėje ar vonioje jos nesugadins joks drėgmės poveikis. Net jeigu apliesite sriuba ar apmėtysite maistu, ši kėdė lengva nusivalys ir bus kaip nauja. Tokios kėdės paprastai būna ilgaamžės ir labai mėgiamos tiek suaugusiųjų, tiek vaikų.

Stalas su kėdėm MALCOLM

Vos kiek daugiau nei 100 eurų kainuoja nuostabus komplektas jūsų virtuvei. Iš paties vertingiausio medžio, ąžuolo pagamintas dailus stalas su metalinėmis kojomis bei prie jo pristatomos keturios nuostabios kėdės. Jos taip pat yra iš medžio ir metalo. Tai itin stilingas, minimalistinis variantas kiekvieno gerą skonį vertinančio žmogaus interjerui. Medžio tekstūros laikomos tikru aukštos klasės rodikliu. Paprastai baldai gaminami iš ąžuolo tada, kai siekiama ilgaamžiškumo. Ąžuolo, kaip ir kitų lapuočių, mediena yra tankesnė, kietesnė, dėl to ji ilgaamžė. Turėsite tokį minimalistinį rinkinį virtuvei – galėsite juo džiaugtis metų metus, ir dar jūsų vaikams liks. Šį šaunų komplektą galite statyti virtuvėje, taip pat jis tiks ir valgomajame ar pereinamoje svetainėje, susijungusioje su virtuve. Nuostabu, nes prie šio staliuko telpa keturi žmonės, o pats stalelis su kėdėmis beveik visai neužima vietos, todėl jis tiks net ir mažesnei virtuvei.

Palikite atsiliepimą