Šviesa turi padėti vairuoti, o ne trukdyti

LED apšvietimo sprendimaiPuiku, kai vairuotojai pasirūpina savo automobilio tvarka ir net ir nedidelėmis smulkmenomis, kurios lemiamu metu gali nulemti kažką svarbaus, kitų vairuotojų saugumą. Pavyzdžiui, led numeriu apsvietimas neabejotinai yra toks dalykas, kurį reikia tinkamai tvarkyti ir stengtis, kad šviesos tikrai gerai apšviestų numerius. Tačiau šviesų ir automobilio santykis ne visada yra tik padedantis laikytis saugumo ir gelbstintis vairuotojams. Kartais šviesos ir kenkia.

Per ryškios, pakeltos šviesos iš priekio

Net ir kokybiškiausios bmw e36 angel eyes gali kelionei ne padėti, o jai trukdyti, jeigu viskas yra sumontuota klaidingai. Visų pirma, šviesos mašinai turi būti perkamos tokios, kokios jos ir turi būti. Ne kiekvienai mašinai tiks kitos mašinos šviesos. Antra, reikia stengtis, kad šviesos nebūtų per daug pakeltos. Tokiu atveju, jos kartais atrodo kaip ilgos šviesos, nors važiuojama su trumpomis. Ypač tai jaučiasi, kuomet tenka pašokinėti per slenksčius, kalnelius, kažkokius kelio nelygumus. Tuomet iš priekio važiuojančiai mašinai kaip riekiant žybsi šį akis. Taigi, visada reikia tikrai labai galvoti, kaip padaryti, kad būtų geriau, vežti šviesas ir automobilį į gerą servisą, kur tas montavimas galėtų būti atliktas tikrai kokybiškai.

Važiavimzas "ilgomis" šviesomis

Kita klaida, kuomet šviesos ne padeda kelyje saugiai judėti, o tik kenkia – tai važiavimas su vadinamosiomis "ilgomis" šviesomis. Galbūt naudinga ir patogu, kuomet važiuojama laukais, kalnais ir kloniais, bet vos tik atsiduriate vietovėje, kur bus mašinų, iškart perjunkite šviesas.

Salono apšviestumo perteklius

Vienas labiausiai trukdančių važiuoti dalykų – tai salono apšviestumo perteklius. Būtina stengtis, kad salonas nebūtų apšviestas tamsiu paros metu. Vairuotojo tikslas yra kuo geriau matyti aplinką, ir kiekvienas šviesus dalykas salono viduje tampa dalyku, kuris trukdo gerai regėti viską lauke. Net šiuolaikinės magnetolos, magai, taip pat kiti salone naudojami prietaisai dažnai reaguoja būtent į šį dalyką – šviesėjimą bei tamsėjimą ir todėl dažnai salono apšviestumo perteklius yra numažinamas automatiškai persijungiant į naktinį ekraną. Tuomet fonas tampa juodas, o raidės šviesios. Keleiviai šalia taip pat turėtų elgtis supratingai ir atsargiai naudotis šviečiančiais išmaniais įrenginiais.

Tamsa, lietus, spindūs paviršiai, šviesos

Nors šviesos turi padėti orientuotis, kartais jos tampa ir klaidinančiu veiksniu. Pvz., kai naktį važiuojama nelygiu asfaltu, lyjant lietui. Tuomet ir ant šlapio asfalto, ir duobėse atsiranda daug atspindžių šviesų, ypač tuomet sunku tampa vairuoti mieste.

Palikite atsiliepimą