Ekologiški guminiai žaislai vaikams

Internetinė parduotuvė Kidy.eu yra europietiškų drabužių vaikams pardavimų lyderė. Pas mus platus drabužių asortimentas, kuriame elitiniai drabuziai vaikams ir naujagimiams iš Europos. Tai madingi, stilingi ir gražūs drabuziai vaikams, rūbeliai naujagimiams, vaikiški rubai įvairaus amžiaus vaikams nebrangiai ir greitai. Galimi drabužiai vaikams pagal užsakymą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų pasirinkimui įvairiausi guminiai žaislai tiesiai iš gamintojų. Guminiai žaislai vaikams itin populiari prekė.

Žaisdami lavėjame

Guminiai žaislai vaikams – nepakeičiamas pagalbininkas lavinant bet kokio amžiaus vaikus. Akivaizdu, kad guminiai žaislai būtini ir naujagimiams, ir vyresniems vaikams.

Jūsų mažyliui aktyviai dygsta dantukai? Skirtingai nuo daiktų, kuriuos kūdikiai šiuo periodu nugriebia ir kišasi į burnytę, guminiai žaislai naujagimiams nepažeis ir taip jautrių kūdikio dantenų.

O gal jūsų kūdikis pradėjo aktyviai domėtis naujais daiktais ir jam be galo norisi kištis juos į burną ir pajausti naujų daiktų skonį? Nereikia drausti kūdikiui pažinti jį supantį pasaulį, suteikite jam galimybę tyrinėti! Vienintelis dalykas, kuriuo jūs turite pasirūpinti, įsigydami vaikiškų guminių žaislų – tai medžiagų, iš kurių pagaminti guminiai žaislai vaikams, kokybe. Sutikite, būtų labai lengvabūdiška ir neatsargu tokius žaislus savo vaikui užsakyti abejotinos reputacijos kiniečių internetinėse parduotuvėse, kur daikų kokybė, tiesą sakant, kelia nemažai abejonių.

Tarp gausybės europietiškų prekių ženklų ypatingo populiarumo sulaukė firmos Hevea Planet ir VULLI.

Hevea Planet guminiai žaislai

Guminiai žaislai vaikams Hevea Planet gaminami Danijoje iš aukštos kokybės ekologiškų žaliavų. Be to, gamintojas rūpinasi aplinkosauga. Perdirbdami panaudotus čiulptukus bei guminius žaislus šie gamintojai suteikia gaminiams antrą gyvenimą. Taigi, į atmosferą patenka daug mažesnis kiekis angliarūgšties dujų, kurios išsiskiria gaminant naujas medžiagas.

Platus įsigyti siūlomų prekių asortimentas suteiks jums galimybę išsirinkti ir įsigyti pačių įvairiausių guminių žaislų vaikams:

  1. Hevea čiulptukai išsiskiria besiūle konstrukcija ir ventiliacinėmis angomis, kurių dėka apie kūdikio burnytę nesusidaro vakumas. Hevea čiulptukai minkšti ir švelnūs.
  2. Kramtukai. Hevea firma siūlo nuostabų gaminį – tai natūralaus kaučiuko kramtukas panda. Pandos pilvelyje esančios angos dėka kūdikiui labai patogu žaisliuką laikyti savo mažomis rankutėmis.
  3. Guminės antytės voniai – absoliučiai netoksiški vientisos konstrukcijos gaminiai, kurie kūdikio maudynes pavers tikromis linksmybėmis.

VULLI guminiai žaislai

Ne mažiau dėmesio nusipelnė prancūzų kompanija VULLI, kuri jau daugiau nei 50 metų užima lyderių pozicijas 100% ekologiškai švarių ir saugių lavinamųjų guminių žaislų vaikams iki 3-ų metų gamyboje.

Garsusis Vulli kramtukas zirafa sofi – nuostabi dovana naujagimiui. Sophie zirafa – tai rankų darbo kramtukas, kurio pagaminimui atliekama 14 gamybos operacijų. Svarbu pažymėti, kad zirafa kramtukas gaminamas nenaudojant ftalatų ir polivinilchloridų. Visos medžiagos, iš kurių gaminama žirafa sophie – gamtinės ir ekologiškai švarios. Vulli zirafa sudėtis: hevėjos medžio sultys, 100% kaučiukas (lateksas), maistiniai dažai ir maistiniai klijai.

Vulli kramtukai puikiai tinka kūdikiams, ramina dantenų skausmą, padeda lavėti visiems naujagimių pojūčiams nuo pirmųjų jų gyvenimo dienų.

Kramtukas zirafa kaina mūsų internetinėje parduotuvėje Jus maloniai nustebins, o pats kramtukas zirafa sophie pradžiugins jūsų kūdikį. Sophie la girafe kaina visapusiškai atitinka gaminio kokybę.

Pas mus geriausias kainos ir kokybės santykis!

Hevea ir Vulli guminių žaislų įsigyti nebrangiai jūs galite mūsų internetinėje parduotuvėje kidy.eu. Kadangi mes bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, mes turime galimybę pasiūlyti jums pačias geriausias kainas ir tik originalią, kokybišką produkciją, kuri pradžiugins ir Jus, ir Jūsų mažylį. Jei Jus domina ne tik guminiai žaislai vaikams, bet ir drabuziai vaikams internetu – apsilankykite Kidy.eu. Tikrai nenusivilsite!

Vienas atsiliepimas apie “Ekologiški guminiai žaislai vaikams

Palikite atsiliepimą