Skardinės tvoros tipai

Skardinė tvoraSkardinė tvora – stipriai populiarėjanti tvora Lietuvoje. Dėl savo kokybės, modernios ir prabangios išvaizdos mūsų šalies gyventojai greitai ją pamėgo. Skardinės tvoros pasižymi ne tik grožiu ar modernia išvaizda, bet ir kitais aspektais. Turbūt svarbiausia tai, kad skardinės tvoros ypač lengvai prižiūrimos. Jų nereikią perdažyti, o apdulkėjusias arba nešvarias tvoralentes galima valyti paprastu buitiniu valikliu. Taip pat šios tvoros yra laikomos ilgaamžėmis. Kadangi šios tvoros yra lankstomos specialiomis automatinėmis staklėmis, detalės gali būti pagamintos identiškos nors ir po 10 mėtų, todėl sugadinus vieną ar kelias tvoralentes, jas lengvai pakeisti kitomis. Pagrindiniai trys skardinės tvoros tipai yra:

Žaliuzi tvora – labai populairus skardinės tvoros tipas, kuris truputi primena žaliuzes. Ši tvora išsiskiria tuom, kad iš išorės ji yra nepermatoma, o iš kiemo vidaus vaizdas yra matomas. Skardinės tvoros Žaliuzi dažnai projektuojamos statant gyvenamuosius namus, ar gyvenamųjų namų rajonus. Žaliuzi tvora suteikia puikų estetinį vaizdą Jūsų namams ar sodybai.

Rombo tvora – kokybiška ir puikų estetinį vaizdą suteikianti tvora. Ši tvora iš kiemo pusės ir išorės atrodo taip pat. Tai viena iš populiariausių ir dažniausiai naudojamų skardinių tvorų tipų. Rombo tvora skirta žmonėms, kurie vertina privatumą ir uždarą kiemą, nes jos pralaidumas yra ganėtinai mažas. Rombo formos tvora iš fasadinės ir kiemo pusės atrodo panašiai. Ši skardinė tvora išsiskiria savo paprastumu, minimalizmu, bet tuo pačiu metu spinduliuoja modernumą ir prabangą.

Skardinė tvora Eglė dažniausiai yra naudojama statant tvora tarp kaimyninių sklypų, nes abi tvoros pusės tampo vienodai nepermatomos. Tai puikus papildymas turint turint Žaliuzi tvorą.

Tokie yra pagrindiniai skardinių tvorų tipai. Skardinė tvora yra priskiriama prie vidutinės kainos tvorų, bet pasvėrus kainos, praktiškumo ir grožio santyki, ši tvora tampa viena iš lyderių.

Palikite atsiliepimą