Avalynė, kurią turi turėti kiekviena moteris

Jeigu žiūrėjote serialą „Seksas ir miestas“, puikiai prisimenate, kokią svarbą tame filme turėjo moteriški batai. Kiekviena serialo personažė tiesiog dievino pirkti batus ir norėjų jų turėti kuo daugiau. Kažkokiu būdu moteriški batai jau yra tapę tokia kultūros dalimi, kuri atlieka visai ne praktinę, o simbolinę funkciją. Ir visgi, jeigu gerai pasidairytume moteriškos avalynės spintoje, pastebėtume, kad kai kurie batai ir bateliai čia turi būti visada.

Būtina avalynė

Avalynė moterimsGerai, jeigu pas kiekvieną moterį spintoje bus bent vieni tikrai patogūs sportiniai bateliai. Su jais geriau nejuokauti, iš karto pirkti tokius, kad lengvai kvėpuotų oda, kad būtų ir patys lengvi. Tada galėsite su jais ir sportuoti, ir keliauti. Taip pat reikia vienų patogių vasarinių šlepečių, su kuriomis be vargo karštą dieną galėtumėte nueiti į parduotuvę nusipirkti ledų. Aišku, reikia ir basučių, tačiau tikrai nebūtina turėti kažką universalaus, jeigu siekiate madų. Universalios, itin tinkančios kelionėms basutės, atrodo panašios į vyriškas – jas verta turėti kiekvienai sportuojančiai damai, mėgstančiai pakeliauti. Taip pat pravartu spintoje turėti patogius ir gražius botus, kad pavasarį pažliugus gatvėms, galėtumėte sau kuo smagiausiai ir ramiausiai bristi per balas žinant, kad pėdos liks sausos.

Avalynės perteklius

Yra ne tik tai, ko mums reikia, bet ir tai, ko nereikia, bet kažkodėl visada perkame. Reikėtų kiekvienai moteriai pagalvoti gerai, ar jai reikia tokių batų ar basučių, su kuriais niekur niekada neis. Kartais norisi pirkti nukainuotus dalykus, nes atrodo, kad jie tokie pigūs, kad tiesiog būtų gaila nupirkti. Visgi, atkreipkime dėmesį į tai, kad avalynė, kaip ir kiti mados ratuose dalyvaujantys produktai, išeina iš mados. O per išpardavimus paprastai parduodamos tokios poros, kurios jau kitą sezoną bus nemadingos. Jeigu gyvenate provincijoje, tada viskas gerai, mat ten bus galima dar penkis metus vaikščioti su tais pačiais batais, jie tikrai neišeis iš mados. Tačiau, jeigu su avalyne užsiimate kitaip, jeigu esate miesto stilingas žmogus, kuriam svarbu, ką apie jį pagalvos, tada svarstykite šiuos pirkinius. Pirkti kitiems metam kažką dabar madingo yra rizikinga. Geriau kitais metais nusipirkti tai, kas bus jau naujoje kolekcijoje. Na o su akcijomis parduodami moteriški batai turėtų būti nepraleidžiami maždaug tada, kai perkate kažką gana universalaus. Tarkime, dušo šlepetes, įsispiriamus sandalus ar tiesiog dar vienus universalius šiltus žieminius batus.

Palikite atsiliepimą