Saulės elektrinės 10 kW komplektai

Lietuvoje didžiausios galios gyventojams saulės elektrinės, už kurias galima gauti valstybės paramą – 10 kW. Kada verta įsirengti didesnę jėgainę:

Saulės elektrinės 10 kW kaina1. Kai naudojate elektros energiją namo šildymui, vandens pašildymui, ateityje planuojate suvartoti daugiau elektros.

2. Kai norite nemokėti elektros pasaugojimo mokesčio tinklams, bet ruošiatės atsiskaityti su tinklais atiduodami dalį elektros energijos.

Saulės elektrinės 10 kW kaina bus mažesnė už kiekvieną įrengtą kilovatą, negu, pavyzdžiui, 3 kW elektrinės. Tai dar viena priežastis įsirengti didžiausios galios jėgainę, ypač, jei per metus sunaudojate daugiau nei 6000 kWh elektros. 10 kW jėgainė per metus pagamins apie 10 000 kWh elektros. Kad nereikėtų mokėti elektros tinklams pasaugojimo mokesčio, galite atsiskaityti savo pagaminta energija, jums reikės atiduoti 36 % energijos, o likutį, apie 6400 kWh per metus galėsite naudoti savo poreikiams, namo išlaikymui. Elektros kaina jums sumažės apie tris kartus.

Saulės elektrinės 10 kW komplektai ir kaina

Lietuvoje pirmaujančios saulės energetikos įmonės „Saulės grąža“ komanda siūlo kelis sprendimus, norintiems turėti didžiausios galios jėgainę.

Tai saulės elektrinės 10 kW komplektai „Išmintingas“, „Lietuviškas“, „Naujas“ ir „Patikimas“. Iš jų galite pasirinkti jums geriausiai tinkantį pagal kainos ir kokybės santykį komplektą savo namams. Saulės elektrinės 10 kW kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų, garantinio laikotarpio, modulių kokybės ir efektyvumo. Kainos atžvilgiu patrauklus sprendimas būtų „Lietuviškas“. Šiame komplekte naudojami efektyvūs lietuviški monokristaliniai saulės moduliai „SoliTek Standart“, kurių 80 % efektyvumo garantija suteikiama net 25 metams. Šio komplekto kaina su PVM mokesčiu – apie 8000 eurų, o per skelbiamas nuolaidas galima įsigyti dar pigiau.

Norintiems itin aukštos kokybės, saulės elektrinės efektyvumo ir puikaus dizaino siūlomas komplektas „Naujas“. Šios saulės elektrinės 10 kW kaina su PVM daugiau nei 12 000 eurų. Komplektą sudaro aukščiausios kokybės moduliai LG NeON 2 Black 350 kW, kurie dėl ypatingos technologijos sugeria daugiau saulės energijos ir yra 3 % efektyvesni. Jie išsiskiria gražiu dizainu. Modulių garantinis laikotarpis – net 90,08 % efektyvumas 25 metams.

Palikite atsiliepimą