Naujienlaiškių siuntimas su „Vivasend“

Naujienlaiškių siuntimas tai vienas iš pigiausių ir efektyviausių išorinės komunikacijos su klientais būdų. Sukūrus įdomų, įtraukiantį ir vertingą laiškų turinį galima užsitikrinti klientų lojalumą. Žinių ir informacijos pertekliuje svarbu, kad naujienlaiškis būtų patrauklus, su gražiomis nuotraukomis ir vertingu pasiūlymu. Jeigu jums kyla klausimas, kaip paprastai, greitai suskurti ir išsiųsti patrauklų naujienlaiškį pasidomėkite vivasend.lt platforma internete.

„Vivasend“ platformos privalumai

Naujienlaiškių siuntimasTai naujienlaiškių siuntimo platforma internete, kuri siūlo neribotas laiškų siuntimo galimybes. Pradžioje galite išbandyti svetainę internete nemokamai sukurdami ir išsiųsdami iki 15 000 laiškų 2500 klientų. Nemokamoje versijoje įtrauktos visos funkcijos, kurios palengvina ir pagreitina naujienlaiškio turinio sukūrimą. Platformoje galite įkelti nuotraukas su aprašymais tiesiai iš savo elektroninės parduotuvės vos vienu paspaudimu. Laiško kūrime galite prisijungti ir dalyvauti ne tik jūs, bet ir visa komanda, išlaikant duomenų saugumą. Galima patogiai valdyti kelių prekės ženklų naujienlaiškių siuntimą. Išsiuntę laiškus matysite visas svarbiausias ataskaitas, kiek laiškų buvo atidaryta, kiek paspaudimų ant nuorodos ir kt. Taip pat sistema leidžia siųsti automatinius ir transakcinius laiškus. Su platformos pagalba galima toliau didinti naujienlaiškių gavėjų srautą, tam padės prenumeratorių formos. Perėję prie mokamos versijos pasirinkite jums geriausiai tinkamą mokestį, atsižvelgiant į darbų apimtis.

Kam skirtas naujienlaiškių siuntimas?

Naujienlaiškių siuntimo rinkodara pravarti visiems, kas turi elektroninę parduotuvę ar paslaugų svetainę. Savo svetainėje galite įdiegti automatizuotą „Vivasend“ prenumeratos formą. Tokiu būdu dar daugiau svetainės lankytojų užsiregistruos naujienlaiškiams. Net jei lankytojas nenusiteikęs įsigyti prekių paslaugų šiuo metu, jis gali persigalvoti, po kurio laiko gavęs naudingą pasiūlymą per naujienlaiškį.

Naujienlaiškių siuntimas taip pat efektyvus būdas bendrauti su buvusiais klientais. Per elektroninius laiškus galima pranešti apie nuolaidas, akcijas, išpardavimus. Taip pat galima stebėti ir analizuoti ataskaitas bei geriau suprasti kliento pirkimo įpročius. Naujienlaiškiais per „Vivasend“ galima pasveikinti klientus gimtadienio ir kitomis progomis ir taip užmegzti dar glaudesnį, asmenišką ryšį.

Sužinokite savo pirkėjų poreikius ir atraskite trumpiausią kelią link didesnių pardavimų su „Vivasend“.

Palikite atsiliepimą