Kur ieškoti informacijos apie įmonę?

Nepriklausomai nuo to, kodėl Jums reikalinga informacija apie tam tikrą įmonę – svarbiausia, kad šiuo metu rasti labai daug žinių internete yra labai paprasta. Svarbiausia yra mokėti ieškoti ir tuo pačiu pasirinkti tuos faktus, kurie realūs ir tuo pačiu tokius, kurie tikrai yra naudingi. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalinga informacija apie įmonę „Nematekas“ – tokiu atveju geriausia peržiūrėti jos Linkedin bei rekvizitus.

Vis daugiau informacijos yra viešinama

NematekasSvarbiausia nepamiršti, kad pagal įstatymus vis didesnis skaičius informacijos yra viešinamas. Tai reiškia, kad daugelis žmonių, taip pat ir kiti juridiniai asmenys – turi teisę gauti faktus apie tam tikras įmones, kurios vykdo veiklą mūsų šalyje. Žinoma, jeigu Jus dominanti įmonė yra kitos valstybės – nereiškia, kad nebus galimybių apie ją kuo daugiau sužinoti. Tikrai bus. Tik šiuo atveju dažniausiai tam reikia daugiau laiko. O Lietuvoje mes turime labai geras, išsamias duomenų bazes, kurios leidžia visiškai nemokamai gauti didelę dalį informacijos. O jeigu ji nėra viešinama – tokiu atveju paprašyti, kad ji būtų nurodyta.

Dažniausiai ieško darbuotojai

Jeigu vertintume tokios informacijos poreikį – pastebėtume, kad dažniausiai ji reikalinga darbuotojams, kurie potencialiai ieško labiausiai poreikius patenkinančios darbo vietos. Žinoma, pasitaiko tokių atvejų, kai domisi konkurentai, klientai, tačiau masyviausias poreikis yra darbuotojų atžvilgiu. Ypač padidėjo tada, kai buvo privaloma viešai skelbti ir informacija iš Sodros bei VMI. Tai leido kur kas paprasčiau numatyti – ar įmonė yra moki. Taip pat greta nurodoma ir vidutinė alga. Žinoma, jis nėra labai konkreti, kadangi įmonėse dirba labai skirtingo lygio specialistai, tad ir algos rėžiai dideli, tačiau bet kuriuo atveju – informacijos gana daug ir ji padeda susidaryti nuomonę apie tam tikrą juridinį objektą.

Pildyti ir palikti atsiliepimus gali kiekvienas

Žinoma, tokie internetiniai puslapiai yra labai naudingi ir tuo pačiu reikia nepamiršti, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie to, kad juose būtų kuo daugiau informacijos. Štai todėl reikia komentaruose palikti atsiliepimus ir tuo pačiu nuomones, kurios buvo įgautos kontaktuojant su įmone. Tai leis kitiems asmenims kur kas paprasčiau susidaryti nuomonę ir žinoti ko galima tikėtis.

Palikite atsiliepimą