Madingas pasirinkimas šaltoms dienoms: vyriškos žieminės striukės

Žiemą sunkiausia suderinti madą ir patogumą. Temperatūra pasiekia minusinę ribą, naktimis pučia atšiaurūs vėjai – to pakanka, kad visą sezoną norėtųsi tūnoti namuose. Tačiau vyriška žieminė striukė gali suteikti jaukų prieglobstį vaikščiojant net apledėjusiais šaligatviais ar siaučiant pūgai ir kartu būti stilinga jūsų įvaizdžio dalimi. Kai ateis laikas investuoti į naują žiemos garderobą, prisiminkite šiuos patarimus, nes jie padės išsirinkti tobulą vyriškos žieminės striukės modelį.

Į kokias savybes atsižvelgti perkant vyrišką žieminę striukę?

Šaltomis žiemos dienomis norisi užtikrinti maksimalų komfortą ir patogumą, todėl svarbi ne tik pati striukė, bet ir jos dizainas bei detalės. Jei nesate šalikų ir kepurių mėgėjas, rinkitės striukę su pritvirtintu ar nusegamu gobtuvu ir aukštesne apykakle. Gobtuvo vidus, padengtas papildoma medžiaga, pavyzdžiui, flisu, suteiks daugiau šilumos itin žvarbiomis oro sąlygomis. Gilios kišenės išorėje – tai dar viena svarbi detalė. Jose galėsite laikyti ne tik rankas, bet ir smulkius daiktus ar pirštines. Žieminė vyriška striukė su prailginta nugarine dalimi bus ne tik stilinga detalė, bet ir neleis sušalti sėdint ant šaltų paviršių. Kai kurios striukės turi pašiltinimą viduje, kurį, prireikus , galima nusegti. Jis ypač praverčia, kai dėvite kostiumą ir nenorite vilkėti daugybės sluoksnių. Atkreipkite dėmesį ir į striukės pašiltinimą: jei visur važiuojate mašina, galite rinktis plonesnę striukę, tačiau, jei daug laiko praleidžiate lauke, pasirinkite storesnę, minusinei temperatūrai pritaikytą žieminę striukę.

Kaip pasirinkti madingą ir praktišką vyrišką striukę?

Vienas iš naudingiausių patarimų renkantis vyrišką žieminę striukę – pasirinkti tokią, kurią norėsite dėvėti. Bolf.lt turi puikų vyriškų žieminių striukių pasirinkimą, o šių striukių modeliai puikiai suderina žieminei striukei reikalingą funkcionalumą ir elegantišką stilių. Išsirinkite patikimą striukę, kuri atrodo solidžiai ir išlaiko šilumą bei jaukumą. Ilgos žieminės vyriškos parkos puikiai tinka norint apsisaugoti nuo gamtos stichijų ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Rinkitės striukę, kurią lengvai suderinsite su turimais žieminiais aksesuarais: pirštinėmis, kepure ar batais, taip sukursite nuoseklų ir apgalvotą įvaizdį.

Kokio modelio striukę rinktis: aptemptą ar laisvą?

Kad ir kaip viliojančiai atrodo įsigyti aptemptą ir prigludusią striukę, toks modelis gali būti ne pats šilčiausias. Jei po vyriška žiemine striuke apsivilksite papildomus sluoksnius, bus šilčiau ir apsisaugosite nuo vėjo bei sniego. Šaltukui paspaudus, po platesnio dizaino striuke galėsite pasivilkti net ir labai šiltą megztinį aukštu kaklu.  Siauresnio modelio aptemptas striukes pasilikite pavasariškiems orams, kuomet dėvimų drabužių sluoksnių kiekis sumažėja ir norisi pamiršti visus žiemos šalčius. Pasirinkę bet kurį žiemos garderobo drabužį iš plataus Bolf.lt internetinės parduotuvės asortimento, galite būti ramūs. Čia rasite kokybiškus bei šiltus drabužius, tinkančius jūsų pamėgtoms lauko pramogoms ir drąsiam stiliaus pojūčiui!

Palikite atsiliepimą