Kaip pradėti sėkmingą asmeninio mokymo karjerą (asmeninio trenerio patarimai)?

Raskite tinkamą sporto salę ir trenerį

Asmeninės treniruotės VilniujeKaip ir dirbdami bet kurį kitą darbą, norėsite įsitikinti, kad būsite tinkamas potencialiam darbdaviui. Tai reiškia, kad reikia ne tik rasti sporto salę, kurioje jums būtų patogu dirbti, bet ir trenerį, kuris galėtų padėti jums sukurti klientų bazę. Jei turite kokių nors ryšių su sporto sale ar treneriais, paklauskite jų, ar jie negalėtų pasakyti už jus gero žodžio. Jei ne, pasiteiraukite, kurios sporto salės ir treneriai jūsų rajone turi gerą reputaciją. Asmeninės treniruotės Vilniuje ir kiek jos kainuoja?

Užmegzkite ryšius, kurių reikia sėkmei pasiekti

Kaip asmeninis treneris turėsite sukurti klientų tinklą, kuris padės jums išlikti versle. Tai reiškia, kad turite pasirūpinti, jog užmegztumėte ryšius su kuo daugiau žmonių. Susisiekite su savo draugais ir šeimos nariais, kad jie pradėtų savo sveikatingumo kelionę. Pasisiūlykite padėti draugams ir šeimos nariams, kurie laikosi dietos, kad padėtumėte jiems laikytis dietos. Įsitikinkite, kad taip pat palaikote ryšį su vietos savivalda. Galite susisiekti su vietos mokyklomis, universitetais ir net ligoninėmis, kad padėtumėte jų pacientams ir darbuotojams įgyti gerą fizinę formą. Jei esate tikrai pasiryžęs tapti sėkmingu asmeniniu treneriu, galite net ieškoti darbo su sporto komandomis. Tai galėtų būti puiki galimybė dirbti su įvairiais klientais.

Naudokitės mokymu internetu

Ne kiekvienas klientas, su kuriuo dirbate, norės lankytis sporto salėje. Gali būti, kad turėsite klientų, kurie dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, nėštumo ar traumos, negalės lankytis sporto salėje. Laimei, yra daugybė internetinių treniruočių galimybių, kuriomis galite pasinaudoti, kad padėtumėte šiems klientams pradėti siekti savo fitneso tikslų. Jei nesate tikri, ką turėtumėte naudoti, pravartu pasitarti su kolegomis treneriais, kokios treniruočių galimybės geriausiai tinka jūsų klientams. Taip pat verta paminėti, kad kai kuriose šalyse asmeninio fitneso mokymas internetu neleidžiamas. Įsitikinkite, kad suprantate savo šalies įstatymus ir žinote, kokios internetinio mokymo galimybės jums prieinamos. Asmeninis treneris Vilniuje ir kaip jį išsirinkti?

Gaukite reikiamus sertifikatus

Priklausomai nuo jūsų šalies, norint tapti asmeniniu treneriu, jums gali tekti įgyti oficialią kvalifikaciją. Geriausia prieš pradedant karjerą pasiteirauti vietos valdžios institucijų ir išsiaiškinti, ką jos reikalauja įgyti. Jums tikrai reikės turėti gaivinimo aparato pažymėjimą, nes didelę savo darbo dalį dirbsite padėdami išvengti traumų. Kai kurios valdžios institucijos taip pat gali reikalauti, kad gautumėte pirmosios pagalbos sertifikatą. Tai gali skirtis priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, todėl prieš pradėdami karjerą būtinai pasitarkite su vietos valdžia. Taip pat galbūt norėsite gauti maisto saugos sertifikatą. Galbūt dirbsite su klientais, kurie laikosi specialių mitybos planų, todėl norėsite įsitikinti, kad laikotės tinkamos maisto saugos praktikos. Taip išvengsite klaidų, galinčių pakenkti jūsų klientams.

Palikite atsiliepimą