8 geriausios šunų šukos jūsų augintiniams

Šukų šunims tipai

Yra kelių tipų šukos šunims, kurių paskirtis skiriasi. Pasirinkite geriausią pagal savo augintinio plaukų tipą ir šukavimo poreikius. Šluotelė – šluotelė yra puikus pasirinkimas ilgaplaukiams šunims, nes ja galima veiksmingai pašalinti palaidus plaukus. Šis šepetys taip pat tinka šunims, kurių kailis tankus arba garbanotas, nes gali ištiesinti kailį ir padaryti jį tvarkingesnį. Smeigtukų šepetys – smeigtukų šepetys tinka šunims, kurių kailis trumpas arba plonas, nes juo galima veiksmingai išvalyti odą ir pašalinti atsiklijavusius plaukus. Jį taip pat galite naudoti ilgaplaukiams šunims, tačiau turite būti atsargūs ir per stipriai netraukti. Šukos – šukos tinka šunims, turintiems ilgus plaukus, nes gali išpainioti kailį ir paskirstyti natūralius aliejus, todėl kailis atrodo blizgantis. Ją galite naudoti ir trumpaplaukiams šunims, tačiau ji nebus tokia veiksminga. Show Tech – kokybiška produkcija jūsų augintiniui.

Metalinės šukos

Show TechMetalinės šukos yra labai panašios į šliures (žr. pirmiau). Jas galima naudoti bet kokio tipo šunims, jos puikiai tinka atsikratyti palaido kailio. Jos atrodo labai panašios į šukas, tačiau vietoj plastiko ar gumos jos pagamintos iš metalo. Vienas iš metalinių šukų privalumų yra tas, kad jos yra patvaresnės nei plastikinės, todėl geriau tinka ilgaplaukiams šunims. Kartu jos yra daug standesnės nei plastikinės šukos, todėl jas gali būti sunkiau naudoti trumpaplaukiams šunims. Šukos šunims už gerą kainą.

Šepetys su audiniu

Šepetys su audiniu tinka ir ilgaplaukiams, ir trumpaplaukiams šunims. Jie yra geriausias pasirinkimas jautrią odą turintiems šunims, nes nėra abrazyvūs kaip šepetėliai, pagaminti iš metalo ar plastiko. Tačiau jie nėra tokie veiksmingi šalinant palaidus plaukus kaip šepečiai, pagaminti iš kietesnių medžiagų. Jei ieškote šepečio ilgaplaukiam šuniui, geriau rinkitės šepetį trumpais šereliais arba guminį karutį. Jei jūsų šuo trumpaplaukis, geriau rinktis šepetį ilgais šereliais. Yento – tai kas geriausia augintiniui.

Stiliaus šukos

Stiliaus šukos tinka ilgaplaukiams šunims, nes dėl jų kailis gali atrodyti tvarkingiau ir šuo gali atrodyti stilingiau. Jos mažiau funkcionalios nei šepečiai ir šukos, nes gerai nepašalina atsiklijavusių plaukų. Jie tinka tokių veislių šunims, kaip pudeliai, ši-tzu ir mopsai, nes šie šunys mėgsta išlaikyti ilgą ir blizgantį kailį. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurios šukos yra geresnės už kitas. Venkite šukų su labai ilgais dantimis, nes jos gali pažeisti šuns odą.

Šukavimo grėblys

Šukos su dantukais labai panašios į stiliaus šukas, tačiau jos yra ilgesnės ir turi daugiau dantų. Jos tinka ilgaplaukiams šunims, tačiau gali būti naudojamos ir trumpaplaukiams šunims. Šukos su dantukais labai gerai šalina mazgus ir susipainiojimus, todėl idealiai tinka šunims su tankiu kailiu. Nors jos atrodo panašiai kaip šukos, jos veiksmingiau šalina mazgus ir kilimus.

Palikite atsiliepimą