Kvaili ir protingi būdai sugadinti kompiuterį

KompiuteriaiKai neveikia kompiuteris, tada ieškome pc repair near me, desktop repair. Meistrai sako, kad žmonės kompiuterius sulaužo ne tik standartiniais įprastais būdais, bet ir visiškai naujais, o kartasi – tiesiog kvailais. Kas yra tas kvailaskompiuterio sulaužymo arba sugadinimo būdas, kai reikalinga mac repair, mac repairs?

Protingas būdas sugadinti kompiuterį

Idealiame pasaulyje kompiuteriai sugestų tikrai ne dėl mūsų kaltės. Mes elgtumėmės kaip užprogramuoti, ir viską darytume panašiai. Niekas iš mūsų niekada neišjungtume kompiuterio iš elektros lizdo, todėl visada išliktų saugi ir neeikvojama be reikalo kompiuterio baterija. Be to – niekas iš mūsų nepadarytume nieko blogo su kompiuterio korpusu. Kompiuteris visada būtų toli nuo maisto, skysčių, jis visada būtų idealioje temperatūroje, o kambaryje nebūtų dulkių. Būtų nuolat taisoma visa programinė įranga, kad kompiuteris jaustųsi puikiai. Mes jo niekada nesugadintume jokiais kvailais būdais. Tačiau deja gyvenimas yra ne idealus, todėl ir kompiuterius mes gadiname visaip, kaip tik įmanoma.

Kvaili būdai sugadinti kompiuterį

Visų pirma – mes kompiuterius gadiname dėl to, kad juos fiziškai niokojame. Pavyzdžiui, pasidedame kompiuterį ant kelių, o ant tų kelių dar būna ir šiltas pledas. Ir štai kompiuteris ima kaisti, jo ventiliacija užsikemša pledo pūkais, procesorius perkaista. Ir mes tada tikrai negalime didžiuotis savimi ir pasakyti, kad viską padarėme idealiai ir kad kompiuteris sugedo ne dėl mūsų kaltės. Dėl mūsų kaltės, tačiau kartu yra ir nedaug labai žmonių, kurie sugeba naudotis kompiuteriu jo niekada nepadedant ant netinkamo paviršiaus.

Taip pat mes taip esame prisirišę prie informacijos, einančios iš ekrano, kad dažniausiai nebegalime net pavalgyti be ekrano. Ir į tualetą ilgesniam reikalui einame tik su telefonu, kitiap mirtinai būtų nuobodu. Taigi, su kompiuteriu valgome, tai ant jo ir maisto patenka. Visiškai natūralu. Tačiau nors kompiuteris ir gali mums pasirodyti protingas kaip žmogus, jis visgi toks nėra. Jis ne žmogus, taigi, ir maisto jam nereikia. Maistas, kurį valgome mes, jam kenkia, ypač, jeigu jis yra skystas. Tad siekiant apsaugoti savo kompiuterį nuo žalingų dalelių, turėtume nevalgyti prie jo, tiesiog tokiu paprastu būdu pasistengti jį tausoti. Kitas būdas, kuriuo dažnai kvailai sugadinamas kompiuteris – taineatsakingas operacinės sistemos ir programinės įrangos naudojimas. Mes nuolatos einame į tinklapius, kurie pilni virusų. O sistemingas vengimas atnaujinti operacinę sistemą arba programas, taip pat veda į pražūtį.

Vienas atsiliepimas apie “Kvaili ir protingi būdai sugadinti kompiuterį

Palikite atsiliepimą