Antrą aukštą šiltinsime putų polisterolu

Putų polistirolasMamai nusprendus įsirengti senuosius senelių namus, man taip pat teko priimti šiokius tokius sprendimus dėl antro aukšto. Visų pirma, reikėjo nuspręsti, ką daryti su sienomis. Nutariau, kad mažasis kambarys bus šiltinamas, ir tam bus naudojama putų polistirolas kaina prieinama, o didysis kambarys bus įrengtas pagal mane, be jokio šiltinimo.

Mažasis kambarys

Mažasis kambarys turi mūrinę sieną. Ji iš esmės yra labai tvirta ir galėtų nepraleisti šalčio, deja, kai nėra jokių oro tarpų šilumai susilaikyti, tai viskas ir išeina taip, ir įeina. Taigi, mažasis kambarys lieka mažuoju, ir reikia jį apšiltinti. Mes nežinome, kiek laiko mums dar reikės šių namų, todėl putų polistirolas kaip viena pigiausių šiltinimo priemonių ir atrodo gerai tinkamas būtent tokioms statyboms. Nesinori mokėti didelės kainos už akmens vatą arba stiklo vatą, norisi pigiai apšiltinti namus, kartu gana greitai ir padaryti tai, nes žiema artėja. Tačiau mažasis kambarys ko gero bus pritaikytas kaip kažkoks darbo kambarys. O štai su dideliu kambariu galiu daryti, ką noriu, ir dėl to labai džiaugiuosi.

Didysis kambarys

Čia yra mano erdvė kūrybai, nes galiu įsirengti kokį tik noriu interjerą, ir neapribotą jokių ten standartų. Pirmas dalykas, kurį noriu padaryti, tai nuplėšti senuosius tapetus. Be to neišsiversiu, nes tik juos nudraskius atsiveria puikios medinės sienos. Tai ne kokios nors smulkintos medienos plokštės, o tikros autentiškos, senovinės sienos su ilgomis ir gražiomis lentomis, kurias aš čia pat norėčiau sutvarkyti. Deja, kaip parodė mano šios savaitės darbai, nėra taip jau lengva sutvarkyti tuos tapetus. Pirmiausiai juos reikia nuplėšti, kur plėšiasi, o tada ir nukrapštyti, kur krapštosi. Taip pamažu seniena tampa naujiena ir kažkuo įspūdingo.

Kai nuplėšiu tapetus, kai juos su šlapiu skudurėliu sumirkysiu, kai iš jų padarysiu tai, ką noriu padaryti, kainugrandysiu nuo sienų marmalą, kai išsiurbsiu voratinklius ir iš sienų plyšių byrančius spalius – turėsiu sienas, paruoštas tolimesniam dekorui. Tada tai bus tiesiog medinės netašytų lentų sienos. Tada aš jas perdažysiu. Dabar viskas madoje, kas sendinta, dėl to planuoju dažyti balta, pilka, rusva ir ruda, mėlynomis spalvomis ir panašiomis. Turėtų būti gražu, tik bėda, kad nesuvokiu, kiek būtent laiko tam reikia skirti, ir ar apskritai spėsiu tai išvis padaryti per vasarą, gal liks ir kitiems metams.

Palikite atsiliepimą