Darbas sode kaip poilsis

Kai Ginalas siūlo įvairius sodo įrankius pigiau – sunku atsispirti įsigyti naują šluotą, grėblį ar kitą rakandą. Vienas populiarus žmogus yra pasakęs, kad norint turėti laimingą dieną, reikia išeiti pasivažinėti iki jūros. Norint turėti laimingą mėnesį – įsimylėti, laimingus metus – vesti, o norint būti laimingu visą gyvenimą – tapti sodininku. Tokie kaip VIKING gaminiai leidžia pilnai apsirūpinti visomis sodo ir daržo prekėmis, taip pat ir gausybe įrankių namams. Jeigu norite būti laimingi – būkite. Pradėkite nuo sodo tvarkymosi ir pamatysite, kaip tai smagu.

Sutvarkykite senas patalpas

Sodo priežiūraPirmas dalykas, kurį verta daryti tvarkant bet kurį sodą – sutvarkyti senas patalpas. Dažnai mes užgrūdamenuostabius svirnus, pavėsines, rūsius ir tvartus nereikalingais rakandais. Atrodo, gal kadanors prireiks tų kartotinių dėžių, tų baisių kibirų be rankenos, siaubingų neveikiančių automatinių prietaisų, lentų, vamzdžių ir dar velniai žino,ko… Ne veltui sakoma, kad ir velnias gali koją nusiskuti kai kuriuose užverstuose kambariuose. Tad, jeigu norite gražiai susitvarkyti sodą, pirmiausiai susitvarkykite erdves, kuriose laikyste sodo įrankius iš parduotuvės Ginalas ar iš kitur pirktus. Be abejo, kad nauji VIKING gaminiai ras sau greičiau vietą ir labiau puoš dūšią, kai jie atsidurs švariame ir sutvarkytame klėtyje, o ne aklinai šlamštu užkimštame sandėliukyje.

Įrenkite poilsio erdvę lauke

Jeigu norite tikrai smagiai pailsėti, turite turėti sau specialiai poilsiui įrengtą zoną. Dauguma žmonių rinktųsi vietą, kuri toliau nuo kaimynų akių, yra saulėta ir iš kurios galbūt atsiveria puikus vaizdas. Jeigu savo sode randate būtent tokią vietą, metas joje įrengti poilsio zoną. Pastatyti čia pavėsinę, pakabinti hamaką, padaryti viską, kad galėtumėte ten ilsėtis ir maloniai leisti laiką.

Auginkite maistą

Jeigu jau taip nutiko, kad prie savo namo turite kažkokį žemės lopinėlį, tai auginkite jame maistą. Maistas yra jums reikalingas tam, kad išgyventumėte, o maistas iš savo daržo – tam, kad jus pradžiugintų. Gal pradžiai užteks pasisėti krapų, ridikėlių ir salotų – ir šie prieskoniai bei daržovės suteiks labai daug džiaugsmo.

Turėkite vieną stilių

Taip pat tvarkydami aplinką laikykitės vieno stiliaus. Kaip sakoma, iš didelio rašto išeiti iš krašto, yra labai lengva. Stengiesi, stengiesi, dailini tą savo sodą kaip įmanydamas, o paskui pamatai, kad jis jau atrodo nepataisomai siaubingai. Taigi, jeigu nori tikrai gražaus sodo, turi laikytis vieningo ir vienijančio stiliaus.

Palikite atsiliepimą