Kur naudojamas šveicariškas peiliukas

PeiliaiPlačiąja prasme, šveicariški peiliai yra tokie atlenkiami peiliukai, kuriuose taip pat gali atlenkti ir aibę įvairių kitų dalykų. Juos galima rasti tokiose parduotuvėse kaip http://peiliai.lt/. O kam iš tiesų naudojami šveicariški peiliai, ir ko gi ten gali rasti, atlenkęs tą peiliuką?

Peiliukas

Pats pagrindinis įrankis, kurį galima rasti šveicariškame peiliuke, žinoma, ir yra būtent peiliukas. Tai su juo galima nupjauti mažas ar dideles detales. Tai labai pravartus dalykas gamtoje, kuriant laužą, žvejojant. Dažnai tenka kažką nupjauti, kad ir nedidelę virvutę, taigi, toks peiliukas yra geras įrankis, skubantis į pagalbą bet kurioje situacijoje.

Atidarytuvai

Dar vienas gamtoje itin praverčiantis įrankis – atidarytuvas. Priklausomai nuo to, kiek dalių turi šveicariškas peiliukas, čia gali glūdėti ir alaus atidarytuvas, ir koncervų atidarytuvas, ir netgi vyno atidarytuvas. Įsivaizduokite, kaip bandote gamtoje šiuos išvardintus tris dalykus atidaryti neturėdami peiliuko ir atidarytuvo, ir suprasite, kad šie paprasti įrankiai yra be galo reikalingi.

Atsuktuvai

Taip pat peiliukuose galima rasti įvairius atsuktuvus bei raktus. Skirtingų kalibrų, paprastai stengiantis įkomponuoti tokį, kuris dažnai naudojamas praktikoje. Žinoma, tai nebus nei didžiausias raktas, nei didžiausias atsuktuvas. Tačiau gali rasti ir mažą, ir kryžminį atsuktuvą ar 14 raktą.

Siuvimo reikmenys

Kai kuriuose peiliukuose galima aptikti ir smaigą su skylute siūlui. Tai yra tarsi savotiška adatą, kurią, norint panaudoti, tektų išmokti neįprastai naudotis peiliuku. Žinoma, tai ne labai tiks normaliam siuvimui. Veikiau tiems atvejams, kai staiga ištrūksta siūlė ar saga, ir jums reikia sutvirtinti atsivėrusią skylę, ir kai pakanka vos poros dygsnių.

Nagų priežiūros reikmenys

Galima dažnai net ir mažai dalių turinčiame šveicariškame peiliuke rasti nagų priežiūros rinkinį, kuris aišku gali būti naudojamas ne tik nagų priežiūrai, bet ir kitokiems tikslams. Tai, visų pirma, bus dildės, taip pat bus žirklutės ir kirpimo žnypliukės.

Pjūklai ir žnyplės

Dar galima rasti ir garažo darbams skirtų įrankių. Tarkime, labai mažą medžio pjūkliuką. Pravers tada, jeigu būdami gamtoje norėsite nupjauti karklo šakelę ar kitą kokią šaką, storesnį gėlės kamieną. Taip pat galima rasti ir metalo mažesnes bei didesnes žnyples, kurios leis nužnybti kokią nors vielą. Taigi, kaip matote, šveicariškas peiliukas gali sutalpinti labai daug įrankių į vieną nedidelę konstrukciją, todėl jį labai patogu imti į įvairias keliones, kur visko gali prireikti, bet nesinori prisikrauti daiktų.

Palikite atsiliepimą