Ar televizorius – perspektyvus pirkinys?v

TelevizoriaiTobulėjant technologijoms televizorių kainos neauga drastiškai. Net ir populiariausi Samsung televizoriai kainuoja mažiau, negu buvo galima to tikėtis prieš daug metų. To priežastis – konkurencija su kompiuteriais. Kiekvienas žmogus žino, kad jam yra būtinybė turėti kompiuterį, kai prieš 20 metų kiekvienam buvo būtinybė turėti televizorių. Taigi, per tiek metų pakitusios technologinės tendencijos verčia derintis prie rinkos pokyčių. Tačiau visgi įsigiję kompiuterį žmonės puikiai žino, kad popiuliariausi Samsung televizoriai taip pat rastų vietą namuose. Kodėl, net jeigu esi jaunas šių laikų žmogus, verta turėti namuose televizorių?

Transliacijos dideliu formatu

Daug kam iš mūsų yra įprasta vakarais pasižiūrėti filmų. Dažniausiai žiūrime iš savo kompiuterio ekrano, kurie, pripažinkime, metai iš metų tik mažėja, nes išmanėja. Galiausiai, kai viskas susitraukia į planšetę ar išmanųjį telefoną, jau tikrai laikas nusipirkti didelį televizorių, kuris be abejonės padės pamatyti viską vėl raiškiai. Juk tie filmai tikrai, visų pirma, buvo kurti kino ekranui, tad žiūrėdami per šimtus kartų sumažintą vaizdą jūs apskritai iškreipiate filmo prasmę, nes priemonė, kuria ta prasmė išreikšta, gali būti ir formatas.

Protingas pasirinkimas – kabelinė

Jeigu jūsų netenkina nemokami kanalai, kuriuos matote, tai nereiškia, kad čia jau telpa viskas, ką norite turėti. Juk yra daugybė tikrai puikių, kokybiškų kanalų, kuriuos žiūrėti tikrai verta. Kokie jie? Tai yra kanalai, kuriuos paprastai rodo kabelinė. Tai ir National Geography, ir BBC, ir kiti. Būkite atviri pasauliui, o ne tik susikoncentravę į lietuvišką rinką ir įsitikinsite, kad tikrai pilna, ką žiūrėti. Tuomet televizorius teiks daug daugiau malonumo ir naudos nei kompiuteris. Jums nereikės patiems ieškoti informacijos internete, tai, ko norite, gausite iškart subalansuota jums per gerus mokamus kanalus.

Vaikų užimtumui

Nors vyrauja nuomonė, kad vaikų nereikia pratinti prie televizoriaus ir kompiuterio, tačiau ignoruoti šias patrauklias technologijas būtų tas pats, kas grįžti į akmens amžių. Taip, auklėjimo vien televizoriui nesukrausi, su vaikais reikia užsiimti. Tačiau mažų vaikų mamos žino, kad kartais labai sunku viską padaryti ir dienos metu tarp daugybės ruošos darbų labai reikia pagalbos, kad kas nors bent valandėlę užimtų mažą vaiką. Taigi, viena valanda per televizorių žiūrimų filmukų vaikui gal nėra daug per dieną, bet tai labai daug mamai, kuri per tą valandą gali spėti atlikti bent pačius svarbiausius savo asmeninius reikalus.

Palikite atsiliepimą