Kas yra refinansavimas?

RefinansavimasPaskolos bei kreditai tampa vis labiau paklausūs. Deja, bet kai kuriems dalykams sutaupyti gali būti tiesiog neįmanoma. Pavyzdžiui, įsigyti pirmąjį būstą už turimas santaupas gali būti itin sunku, jei yra uždirbamas vidutinis atlyginimas. Sunku dažnai žmonėms yra įsigyti ne tik būstą, bet ir automobilį ar atlikti remontą. Neretai žmonės ima paskolą ne tik dėl itin brangių pirkinių, bet ir dėl pigesnių, kada tiesiog nenori taupyti. Toks variantas yra galimas, tačiau labai rizikingas. Nėra paslaptis, jog paskolos yra brangios. Reikia mokėti ne tik palūkanas, bet ir sutarties mokestį. Mokamos įmokos gali būti ne tokios ir didelės, tačiau bendra suma gali būti gerokai didesnė nei paimta. Būtent tuomet gali būti itin naudingas refinansavimas. Refinansavimas yra skirtas tiems, kurie turi daugiau nei vieną paskolą ir moka didesnes palūkanas. Refinansuojant gali būti ne tik sumažintos palūkanos, bet ir pasiūlyta papildoma suma. Žinoma, skolintis papildomai nėra būtina, galima tiesiog atsisakyti. Refinansavimas yra puikus būdas sutaupyti ir mokėti mažesnes įmokas.

Kas negali gauti refinansavimo?

Refinansavimas yra itin geras sprendimas tiems, kurie nori mokėti mažesnes palūkanas ar pasiskolinti papildomai. Visgi, jis nėra pasiekiamas kiekvienam. Neretai pasitaiko, jog bankai ar bendrovės atsisako suteikti refinansavimą. Taip yra todėl, nes refinansavimas turi tam tikrus reikalavimus. Visų pirma, amžius. Asmuo turi būti tam tikro amžiaus, kitaip refinansavimas nėra suteikiamas. Dažniausiai tai yra nuo 21 metų iki 72 metų. Kitas kriterijus yra pajamos. Asmuo turi turėti pastovias pajamas, priešingu atveju jam nebus suteikta paskola. Nemažiau svarbu yra ir kredito istorija. Turint blogą kredito istoriją ar itin daug skolų, refinansavimas gali būti nesuteiktas. Taip yra todėl, nes niekas nenori nemokaus kliento, kuris teiktų riziką. Refinansavimas geriausiomis sąlygomis yra pasiūlomas tik tiems, kurie atitinka didžiąją dalį reikalavimų.

Kiek laiko trunka refinansavimas?

Nemaža dalis žmonių vengia refinansavimo ne vien dėl to, nes bijo, jog nepasiūlys geresnių sąlygų, bet ir dėl to, nes mano, jog tai užtrunka itin ilgai. Refinansuojant reikia susisiekti su visomis bendrovėmis bei bankais, iš kurių yra paimtos paskolos. Turint daugiau nei kelias paskolas tai gali užtrukti netrumpai, o ir pats pokalbis neturėtų būti itin malonus. Gera žinia ta, jog dažniausiai tai padaro specialistas. Norintiems refinansavimo dažniausiai reikia tik pasirašyti sutartį, o visus kitus darbus atlieka specialistas. Būtent todėl refinansavimas trunka itin trumpai. Gali būti, jog mažesnes palūkanas gausite per dieną.

Palikite atsiliepimą