Dantų priežiūra: ką reikia žinoti apie burnos irigatorius?

Balta šypsenaDantų priežiūra reikalauja daug pastangų, tačiau su įvairiomis priemonėmis galima palengvinti visą procesą ir užtikrinti, kad dantys bei dantenos bus sveiki. Daugiau informacijos apie burnos priežiūros priemones rasite apsilankę https://waterpik.lt/ interneto svetainėje. Kaip pasirūpinti savo burnos higiena?

Pati svarbiausia valymo priemonė yra dantų šepetėlis, tačiau jis ne visuomet gerai išvalo dantis, kai kalba eina apie tarpdančius. Reikia paminti tarpdančių svarbą, nes ne visi žino, kaip svarbu valyti ir tarpdančius. Taigi, jeigu esate iš tų žmonių, kurie valo dantis tik su dantų šepetėlių ir pamiršta arba nežino apie tarpdančius, tai metas apie tai sužinoti daugiau svarbios informacijos. Tarpdančių valymas yra labai svarbus, nes sumažina apnašų kaupimąsi bei gerina dantenų kraujotaką ir tuo pačiu saugo nuo dantų ėduonies. Viena iš efektyvių priemonių yra irigatorius. Tai prietaisas, kuris purškia vandenį pulsuojančia vandens srove ir pašalina maisto likučius, ir įvairias susidariusias bakterijas iš tokių sunkiai prieinamų vietų, kaip tarpdančiai ar dantenų linija. Svarbu paminėti, kad tarpdančius galima valyti ir specialiu tarpdančių siūlu ar šepetėliu, tačiau nebus tokio gero rezultato. Kitaip sakant burnos irigatorius pasiekia ten, kur įprasti tarpdančių siūlai ar tarpdančių šepetėliai neprieina.

Burnos irigatorius padeda greičiau bei efektyviau išvalyti ne tik tarpdančius, bet ir dantų paviršius. Tokiu prietaisu galima efektyviai pašalinti įvairias dėmes bei apnašas. Ypatingai tinkamas toks prietaisas tiems, kurie turi siaurus tarpdančius. Be to, tai yra puiki valymo priemonė tiems, kurie turi dantų tiltelius, kabes ar implantus. Svarbu paminėti ir tai, kad tai yra tinkamas prietaisas ir jautrioms dantenoms. Tarpdančių siūlas dirgina dantenas, o toks irigatorius nedirgina, dėl to jis yra tinkamas ir tiems žmonėms, kurie skundžiasi jautriomis dantenomis. Taigi, greitas valymas, kuris jums nekenkia yra užtikrinamas tokiu paprastu prietaisu kaip burnos irigatorius.

Šiuo metu burnos irigatoriai yra parduodami įvairiose parduotuvėse ir vaistinėse. Jums reikės surasti labiausiai tinkamą. Jie skiriasi ne tik kainomis ar gamintojais bei modeliais, bet ir kokybe, savybėmis ir pan. Ieškant tinkamiausio randamas didelis pasirinkimas, tačiau išsirinkti nuo to nėra lengviau. Geriausia būtų atidžiai skaityti gamintojo aprašymus ir rinktis pagal reikiamas savybes neužmirštant kokybės. Taip pat rekomenduojama pasikonsultuoti su odontologais, kurie įvertins jūsų dantų bei dantenų būklę bei galės patarti ką geriau rinktis. Tuomet jau galėsite pirkti.

Palikite atsiliepimą