Išnuomotu automobiliu po sostinę: turistiniai objektai II/II

Taigi, įsivaizduojame, kad autonuoma Vilnius jau įvyko, ir tęsiame toliau mūsų pažintį su sostine bei pasakojame, kur verta važiuoti ir ką pamatyti.

Kelionė link Antakalnio

Taigi, nesvarbu, ar automobilis iš https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/, ar iš kitur, po miestą su juo važinėti vis tiek patogu ir būtina. Kilkite nuo Mindaugo tilto link Antakalnio. Atsitrenksite į žiedą ir priešais šviečiančią Petro ir Povilo bažnyčią. Šalia yra ir automobilių stovėjimo aikštelė, kuri gal net yra nemokama arba nelabai brangi. Būtinai čia prisitarkuokite ir leiskite sau pasimėgauti viena keisčiausių bažnyčių. Pasivaikščiokite po vidų, pamatykite, kad tos skulptūros pralenkia net ir visas matytas Italijos bažnyčias.

Valakampiai

Turbo nuomaJeigu vasara, saulėta, važiuokite dar toliau nuo centro iki Valakampių. Ir turistui, ir paprastam miesto gyventojui vasarą smagu nuvažiuoti į šią pušų ir eglių apsuptį. Ten smėlis, ten pliažas, ten tikrai geras jausmas išsimaudyti. Ypač žinant, kad upė ten tikrai švari, nes dar tik įteka į miestą. Vasaros metu ten visuomet yra žmonių, o taip pat ir krūmuose tupinčių žurnalistais save vadinančių asmenų, kurie fotografuoja besideginančius ar besimaudančius žmones ir nuotraukas vėliau deda į vadinamuosius "naujienų" portalus. Pamatykite šį keistą reginį, užkalbinkite krūmuose tupintį žurnalistą.

Lazdynai

Kad jau pradėjome važinėtis po tolimesnius rajonus, leiskime sau nuvažiuoti į Lazdynus. Tam tikrai pravers automobilis, nes atstumas bus nemažas. Beje, jeigu važiuosite per Konstitucijos pr., tuomet pamatysite ir mūsų netikrus dangoraižius bei miesto didingumą. Na o Lazdynuose galite nuvykti į Litexpo rūmus ir užeiti į kokią nors tuo metu vykstančią parodą. Tačiau pats smagiausias traukos centras ten yra didžiulis puikus Televizijos bokštas. Linkime, kad oras tuo metu būtų tikrai geras, kadangi tai reikš, kad galėsite pasikėlę į bokštą apžvelgti iš jo visą miesto panoramą. Kas tikrai padovanos jums nepamirštamų įspūdžių.

Išėję iš ten, galėsite šiek tiek pasivaikščioti po rajoną ir susipažinti su Sovietinių daugiabučių estetika, nes čia renovuotų daugiabučių dar yra tikrai nedaug. Taip pat galite ir užlipti ant Karoliniškių atodangos, nuo kurios netikėtai taip pat atsiveria įdomių vaizdų. Automobilis pravers, kai vėl į jį sėsite ir su nuomotu auto pavažiuosite visai netoli – į Žvėryną. Šiame rajone pamatysite kone etnografines trobas, tikrai ramų kaimo mieste vaizdelį. Čia šalia ir Vingio parkas, po kurį galėsite pavaikštinėti.

Palikite atsiliepimą