Totalizatoriai – ne tik sporto aistruoliams

TotalizatoriKai jautiesi išbandęs visus azartinius lošimus, verta bent kartą sudalyvauti totalizatoriuose. Labai klaidingai manoma, kad totalizatoriai yra skirti tik itin geriems krepšinio, futbolo žinovams. Asmeninės patirtys rodo, kad bandyti spėti rungtynių rezultatus gali kiekvienas.

Totalizatori – išskirtinis užkratas, nes jis ne tik įžiebia galimybę laimėti kartais nemažas pinigų sumas tais atvejais, kai yra teisingai atspėjamas rungtynių rezultatas, bet ir sujungia žmones, pasėja bendruomeniškumo jausmą. Kuriam neteko iš šalies stebėti baruose varžybas žiūrinčius žmones. Iš šono pavydu, nes regi visiškai laisvai savo emocijas reiškiančius, nesuvaržytus žmones, kurie net būdami vienas kitam visiškai svetimi po sėkmingo įvarčio gali vienas kitam paplekšnoti per petį ar apsikabinti. Bet kuris žmogus gali išsivaduoti nuo to, kas jį verčia susikaustyti. Bet kurios neigiamos savijautos galima atsikratyti pradėjus užsiimti kažkuo nauju. O jei tai būtų totalizatori? Norint juos išbandyti, nebūtina keliauti į lažybų punktus. Juk ten pirmą kartą nuėjęs išties gali pasijusti nieko neišmanantis. Šio nerimo galima išvengti. Dabar totalizatorius galima išbandyti ir internetinėje erdvėje. Tarkim, totalizatorių organizatorių žinučių galima rasti ir socialiniame tinkle Facebook. Dalyviams siūloma pasinaudoti proga kasdien laimėti vertingus prizus. Norint juos „nusiraškyti“, privalu teisingai atspėti konkrečių, pačių totalizatoriaus organizatoriaus nurodytų varžybų pabaigą. Skirtingai nei darbo dienomis, savaitgaliais žmonėms siūloma pasidalinti stambius piniginius prizus. Kiek siekia, šios žadamos pinigų sumos, nėra viešai atskleidžiama. Skirtingai nei darbo dienomis, savaitgaliais žmonėms siūloma pasidalinti stambius piniginius prizus bei specialiuosius prizus. Kiek siekia, šios žadamos pinigų sumos ir kokios tos ypatingos dovanos, nėra viešai atskleidžiama. Sprendžiant iš patiktukų skaičiaus po šiuo raginimu, žmonės aktyviai įsitraukia į totalizatorius.

Kokį varžybų rezultatą nurodyti, kai visai nesidomi sportu? Tam nebūtina pulti nagrinėti visų varžybų dalyvių biografijos. Nesistenkite suprasti tų, kurie apie krepšinį ir futbolą gali kalbėti be perstojo kaip kokie sporto komentatoriai. Skaičius galima susapnuoti arba galima pabandyti klausytis savo nuojautos. Visgi, nėra konkretaus vieno būdo laimėti totalizatorių. Jei jis būtų išrastas, kažkas tik iš to ir krautųsi turtus.

Palikite atsiliepimą