Gėlės į namus – paslauga, kuri leidžia pasveikinti nuotoliniu būdu

Nors tokia paslauga kaip gėlės į namus yra siūloma jau seniai, tačiau paskutiniu metu, kai emigracijos mastai tapo labai dideli, o pačios gėlių kainos dar labiau pakrito – tapo itin mėgstama ir pasirenkama.

Džiugu, kad gėlės į namus yra siūlomos daugelio įmonių, tad galiausiai žingsnis po žingsnio pasirenkama ta paslauga, kuri labiausiai patenkina poreikius. Toli gražu ne tik kainos prasme, tačiau ir siūlomų gėlių galimybėmis.

Gėlių pasirinkimas

Pirmiausia džiugu tai, kad dažniausiai salonai džiugina labai plačia gėlių gausa. Galima rinktis ne tik iš tų, kurios yra siūlomos, tačiau pagal poreikius floristai gali sukomplektuoti puokštes, kuriose komponuojamos klientui labiausiai tinkamos gėlės. Žinoma, svarbiausia, kad jos patiktų ne tam, kuris užsako gėles, tačiau tam, kuris jas gaus. Visada labiausiai apsimoka rinktis sezonines gėlės, kadangi jos dažniausiai ilgiausiai džiugina akis bei uoslę, tačiau pagal poreikius floristai sukurs Jums labiausiai patinkančius derinius.

Kainos kismas

Gėlės į namus kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių, tačiau svarbiausias yra konkrečios puokštės, kurios bus pasirenkamos. Dažniausiai atvežimo kainos nekinta. Juk Lietuva yra maža, tad ir pasiekti bet kuriuos kampelius – nebus sunku. Tiesa, kai kurie salonai aptarnauja tik tam tikro šalies regiono vietas. Siūlome atsakingai rinktis tuos, kurie teikia paslaugas Jums labiausiai tinkamoje apskrityje. Tai dažniausiai mažina paslaugų įkainius.

Užsisakoma internetu

Patogiausia, kad nereikia niekam skambinti ir detaliai aiškinti savo poreikių, kadangi šiuo metu gėlės į namus gali būti užsakomos tiesiog internetu. Žinoma, tai yra kur kas paprasčiau nei skambinti ir panašiai. Tereikia suvesti pačią pagrindinę info, kurui dažniausiai šabloniška, tačiau pasirenkant tam tikrus punktus – galima patogiai užsisakyti tokią puokštę, kuri bus pristatyta konkrečiu metu.

Dovana greta gėlių

Daugeliui žmonių patinka, kad greta kokybiškos puokštės taip pat galima užsisakyti ir dovanos pristatymo paslaugą. Kai kurie salonai siūlo konkretų dovanų sąrašą, kai tuo tarpu kiti sutinka nupirkti bet ką – ko tik reikia klientui. Svarbiausia rasti variantą, kuris labiausiai tinka jums ir užsisakyti iš anksčiau, kad dovana kartu su gėlėmis tikrai pasiektų tikslą, kai bus tam laikas.

Nereikia priežasties parodyti mylimam žmogui, kad jis Jums yra svarbus. Juk kiekviena diena yra ypatinga ir kiekviena diena yra verta dėmesio, kurį galima suteikti tik įteikiant gėlių. Svarbiausia rasti tokias, kurios labiausiai patinka tam žmogui, kuris jas gaus.

Floravitas.lt

Palikite atsiliepimą