Kaip apsisaugoti nuo viruso?

FFP2 respiratoriaiGreičiausiai daugelis tokiu įtemptu metu nuolat galvoja apie tai kaip geriausia apsisaugoti nuo COVID-19 viruso, kurio plitimas vis gąsdina savo bangomis. Praėjus blogiausiam laikotarpiui, daugelis mąsto, jog dar ateis viena šio koronaviruso banga, todėl visuomet reikia būti pasiruošusiems ir nuolat saugotis, jog ji nepridarytų žalos sveikatai. Iš esmės yra kelios pagrindinės priemonės, kurios padeda apsisaugoti nuo viruso. Pirmiausia, visi puikiai žino, jog reikalingos apsauginės kaukės – vienkartinės arba FFP2 respiratoriai. Kai kurie taip pat renkasi medžiagines kaukes, tačiau jų efektyvumu galima labai suabejoti, todėl tikrai nereikėtų rinktis tik jas. Be kaukių, apsaugą užtvirtina ir gera higiena, kuri neleis plisti bakterijoms, virusas ar kitiems mikroorganizmams.

FFP2 respiratoriai rekomenduojami todėl, kad tai nepalyginamai geresnę apsaugą suteikianti priemonė nei vienkartinės, medžiaginės kaukės. Vienkartinės kaukės saugo neilgą laiką, nes jos greitai sudrėksta ir tampa lengvai pažeidžiamos neigiamai veikiančių mikroorganizmų. Medžiaginės kaukės išvis nesaugo, nebent jas dėvi visi esantys vienoje patalpoje. Tokia kaukė apsaugos aplinkinius, jei ją dėvi sergantysis, tačiau jei ją dėvi tie žmonės, kurie nori apsisaugoti nuo viruso, tai verta žinoti, jog jos neveiksmingos. FFP2 respiratoriai puikiai saugoti gali net 8 valandas – gerai priglundanti kaukė užtikrina, jog mikroorganizmai taip lengvai neprasiskverbs į jūsų organizmą per kvėpavimo takus. Puikią apsaugą suteikiančių veido kaukių rasite – https://respiratorius.lt/. Taigi, jei norisi maksimalios apsaugos respiratorius būtinas, o dar geriau jei dėmesio suteikiama ir kitiems dalykams, kurie gali padėti apsaugoti sveikatą.

Higiena turi būti palaikoma, todėl tokiu metu savo rankinėje, kišenėje labai gerai turėti dezinfekcinio skysčio, ypač jei daug savo laiko praleidžiate viešose vietose. Žinoma, dabar dezinfekcinio skysčio galima pastebėti bet kurioje parduotuvėje ar kitoje viešoje vietoje, tačiau turėti savo tais atvejais, kai jo aplink nėra yra labai geras būdas užsitikrinti, jog rankos visuomet bus švarios. Tai labai svarbu, nes su jomis nejučia galima liesti savo veidą keliasdešimt kartų per dieną, taip virusas daug lengviau patenka į organizmą. Po bet kokio paviršiaus lietimo rankų dezinfekcija tikrai pravers, taip pat galima nešioti pirštines, kai jaučiama, jog jos gali padėti apsisaugoti.

Palikite atsiliepimą