Būsto atnaujinimas: įtempiamų lubų montavimas

Namuose norisi sau kiek įmanoma geresnių sprendimų, todėl naujakuriai arba norintys atsinaujinti visuomet stengiasi savo interjerą pasirinkti geriausią. Žinoma, kiekvieno skonis skirtingas, tačiau šių laikų namų sprendimai yra tikrai labai modernūs ir pritaikomi daugelio namuose. Vienas svarbiausių dalykų kiekviename name yra lubos, grindys ir sienos, tačiau be to, kad tai yra namų pagrindas, tai taip pat puiki vieta kurti namų įvaizdį. Lubos dažnai pamirštamos, tačiau tai nereiškia, jog jos negali būti išskirtinės. Jos puikiai gali akcentuoti namų stilių bei dizainą. Jeigu nežinote kaip išsiskirti, tikrai padės įtempiamos lubos, kurios gali būti labai universalios ir tuo pačiu unikalios. Šio tipo lubos pasižymi ne tik tuo, jog vizualiai atrodo labai gražiai, bet ir tuo, jog yra itin greitai sumontuojamos.

įtempiamos lubosĮtempiamos lubos įrengiamos kur kas greičiau nei paprastos lubos, kadangi nereikia nieko dažyti, nebūtina lyginti tikrųjų lubų. Dažniausiai įprastas lubas reikia perdažyti bent porą kartų, jog spalva atrodytų puikiai. Prieš tai reikia užtikrinti, jog lubos lygios, kitaip jas nudažius tikrai nebus smagu į jas žiūrėti. Tokie darbai užtrunka tikrai ilgai. Visgi kiekvienos medžiagos sluoksniui tenka nudžiūti, todėl ir pačiu kambariu negalima naudotis kartais savaite, o kartais dvi, priklausomai nuo to kas ten vykdoma. Tokios tepios medžiagos gali sugadinti baldus ar sienas, grindis, todėl dažniausiai reikia baldus išnešti, o patį kambarį padengti plėvele, jei norisi tvarkingai atsinaujinti lubas.

Kadangi įprastas lubas įrengti nėra taip lengva, labai puikiu pasirinkimu tampa įtempiamos lubos. Lubas išsirinkti ir puikius specialistus jų montavimui rasti galite čia – https://www.lubunamai.lt/. Jos įrengiamos sudedant karkasą, o tuomet montuojant plėvelę, kuri labai lygiai ištempiama naudojant karštą orą. Tai sukuria labai prabangų vaizdą, kuris tikrai turi teigiamos įtakos interjerui. Montuojant tokias lubas nereikia išnešti baldų, nes nėra galimybės jų sutepti. Iš esmės galima viską palikti kaip yra. Prireikia tik pastumdyti baldus, kad būtų patogiau prieiti prie lubų. Itin geri specialistai kuo puikiausiai tokias lubas gali įrengti ir per dieną. Svarbiausia užtikrinti, jog išsirinkote originalią lubų plėvelę. Tai galite padaryti paprašius sertifikato, kuris įrodo originalumą ir pvc plėvelės saugumą. Pasitaiko atveju, kai jos būna padirbamos ir parduodamos už žemą kainą, kas pritraukia ne vieną pirkėją.

Palikite atsiliepimą