Dronų pirkimo patarimai

Kokybiškas dronasPer pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo dronai, kurie naudojami tiek pramogoms, tiek ir darbui. Dabar parduodami ne tik patys paprasčiausi dronai, bet ir dronai su kameromis ar tokie, kuriuose yra GPS prietaisai. Kas svarbu renkantis droną?

Be abejo, daugeliui pirkėjų svarbiausia kaina, kurią reikės mokėti už droną. Dabar dronai kainuoja nuo keliasdešimties eurų. Brangiausi gali kainuoti ir gerokai daugiau, nei tūkstantis. Ar tikrai reikia rinktis pagal kainą, priklauso nuo poreikių ir situacijos. Kai kuriais atvejais tikrai patariama pirkti pigiausią droną ir nesirinkti brangaus. Kokie tie atvejai? Dažniausiai pigūs dronai perkami tuomet, kai reikia nupirkti droną vaikams. Savaime suprantama, kad, jei turima daug pinigų, tai galima pirkti ir brangų, bet dažniausiai nėra tikslo išlaidauti ir reikėtų pirkti paprastą pigų droną, kuris bus puikus mokomasis objektas vaikams. Kiti atvejai susiję su neturėjimu patirties. Jei norite išmokti valdyti droną, tai geriausia pradėti nuo pigaus modelio. Taip pat pigus modelis puikiai tiks ir tais atvejais, kai norima drono, tačiau dar nežinoma ar šis užsiėmimas patiks. Tokiu atveju reikėtų pirkti pigų ir, jei toks užsiėmimas jums patiktų, galėtumėte įsigyti geresnį bei brangesnį modelį.

Brangesni dronų modeliai kainuoja brangiau dėl to, kad jie turi papildomų funkcijų už kurias reikia papildomai susimokėti pirkėjui. Tarkim, dronai su kameromis kainuos brangiau, nei tie, kurie kameros neturi. Taip pat skiriasi ir vaizdo kamerų kokybė. Norint geros kokybės vaizdų, reikia rinktis raišką nuo 1280 x 720. Be to, reikia žinoti, kad galima įsigyti droną su gamykliškai esančia vaizdo kamera arba su galimybe prijungti savo turimą. Tokie dronai bus pigesni, tačiau norint tinkamai pasirinkti, reikia įvertinti tai, kiek kainuos kamera. Tiesa, jei turite tinkamą, tai bus pigiau, nes nereikės jos pirkti. Renkantis droną su vaizdo kamera reikia rinktis tokį, kuris turi vaizdo stabilizavimą. Toks prietaisas vadinamas gimbalu. Jo privalumai pamatomi tuomet, kai oro sąlygos yra ne tokios palankios, o norima gražių vaizdų.

Dar vienas svarbus patarimas tiems, kurie nori, kad jų dronas nepasimestų, tai rinktis tokius, kuriuose yra GPS prietaisai. Žinoma, tokio pirkinio kaina bus didesnė, nei to, kuris neturi šių savybių, tačiau visada galima bus žinoti, kur dronas yra arba nustatyti koordinates, kad jis senkant baterijai, grįžtų namo. Tai labai naudinga funkcija.

Palikite atsiliepimą