Bijūnų gėlės kibirėliuose – išskirtinai atrodančios puokštės paliks dar didesnį įspūdį!

Kiekvienos šventės, progos, ar paminėjimo akcentas – gėlės. Pradedant nuo to, kad augmenija gali būti naudojama, kaip dekoro priemonė įvairiausiems aplinkos papuošimams, gėlės dažniausiai yra visų moterų siekiamybė – jos tikisi, jos nori jų, nepaisant to, kokia proga išdygtų kalendoriuje. Ir teisingai – toks moterų požiūris yra suprantamas, geles kibireliuose, pavyzdžiui, simbolizuoja sentimentalumą, parodo, kad žmogus, siekdamas pasveikinti, paskyrė asmeninio laiko gėlių išsirinkimui ir panašiai.

Kibiras su gėlėmisVis dėlto, nepaisant to, kokias geles Klaipedoje planuotumėte įsigyti, dažnas yra linkęs manyti, kad svarbiausia yra niekas kitas, kaip tik pačių gėlių pateikimas. Įdomu tai, kad internetinėse parduotuvėse, o taip pat ir tuose pačiuose gėlių kioskuose pateikiami nauji ir dar nematyti sprendimai. Pavyzdžiui, bijūnų ar rožių gėlės kibirėliuose atrodo kelis kartus patraukliau, nei tiesiog įprasta gėlių puokštė. Žinoma, būtina pastebėti ir tai, kad šiais atvejais niekada nereikėtų persistengti – kartais visas grožis ir slypi paprastuose, elementariuose dalykuose, o ne pompastiškose puokštėse, kurios galimai iš karto afišuotų įpareigojančią mintį – „o tu tik pažiūrėk, kiek pinigų dėl tavęs išleidau“.

Papildomai, gėlės kibirėliuose natūraliai simbolizuoja prabangą, kadangi tai žmogaus rankomis sukurta puokštė, ar puokštės imitacija, kuri, kaip ir įprasta, kainuoja daugiau, nei tiesiog gėlių rinkinys. Vis dėlto, paradoksas, kad žmonėms tik atrodo, jog gėlės kibirėliuose kainuoja daugiau – dažniausiai tokioms puokštėms yra naudojamos trumpų kotų gėlės, kurių savikaina mažesnė, o ir pačiam kibirėliui suburti reikia gėlių gerokai mažiau. Be viso to, jeigu laukinės augmenijos puokštės be papildomo įdirbio galėtų atrodyti pakankamai pigiai, nepatraukliai, suburiant jas į kibirėlio formą, vaizdas piešiasi gerokai patrauklesnis.

Žinoma, ieškantiems patrauklios kainos ir kokybės santykio, tikėtina, kad gėles Klaipėdoje priimtiniausia būtų pirkti bazėse. Didelius kiekius parduodantys prekiautojų taškai gali pasiūlyti iki kelių kartu pigesnius įkainius už vienetą, ar dešimtis, negu gautumėte jau tiesiogiai iš perpardavinėtojų. Vis dėlto, nepaisant to, tikėtina, kad papildomai skirti laiko kibirėliams sukurti pasiryžtų ne kiekvienas, o ir pirmieji bandymai, tikėtina, kad nebūtų tokie patrauklūs, kaip siekiant įsigyti iš kur nors kitur.

Taigi, visumoje, jeigu galvojate nustebinti antrąją pusę, šeimos narį, ar tiesiog draugą išskirtinai atrodančia puokšte, net neabejotina, jog gėlės kibirėliuose atitiks jūsų lūkesčius, žvelgiant tiek iš pateikiamos pardavinėtojų kainos pozicijos, tiek iš galutinio produkto vaizdo.

Palikite atsiliepimą