Kaip prisijaukinti naują telefoną?

Naujas iPhone 7 8 priedai ir jo buvimas namuose – kaip naujas šuniukas ar kitas gyventojas. Labai norėjome, dabar turime ir net šiek tiek bijome – nuo ko pradėti, o ką dabar reikės daryti? Nebijokite – prisijaukinsite naująjį telefoną greičiau nei įsivaizduojate.

Pilnai pakraukite, įjunkite – skirkite tam laiko

Pirmiausia, sutarkime, kad skirsite tam pakankamai laiko. Ne šiek tiek, ne tik truputį, o tiek, kiek iš tikro reikia. Skirkite tam kelias valandas ir greitai viską suprasite, išmoksite, norėsite dar. Prieš pradedant, telefoną pilnai pakraukite, kad baterija būtų prisisotinus. Siekiant jos ilgesnio gyvenimo, pirmuosius 10 kartų ją įkraukite tik iki galo, ir tik tada, kai ji visiškai išsikraus. Įjunkite telefoną ir tegul pažintis su naujuoju iPhone prasideda.

Sukurkite tinkamą slaptažodį

IPhone 7Jeigu neturite, sukurkite slaptažodį. Tokį, kurį tikrai atsimintumėte, kuris nebūtų aiškus pašaliniams. Gerai, kai mūsų naudojami slaptažodžiai tampa mūsų savęs užsiprogramavimo būdais. Pavyzdžiui, jeigu norite parašyti bakalaurinį ir vis nesiryžtate to padaryti, tegul slaptažodis būna "parašiaubakalaurinį", jeigu jaučiatės negražiai, rašykite "esugraži" ir pan. Tai sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir savo tikslais.

Pasitikrinkite pagrindines funkcijas

Įsijungę pradėkite nuo pagrindinių ir svarbių funkcijų. Kaip čia veikia skambinimas, kaip surinkti numerį, kaip paskambinti, kaip atsiliepti. Kaip parašyti žinutę? Tai svarbūs dalykai, ir jums reikėtų juos išmokti daryti, tik tada galėsite sakyti, kad perpratote šį telefoną.

Pasirinkite tinkamą klaviatūrą

Gali būti, kad nustatyta ne tokia klaviatūra, kokia jums tinka, tad nustatykite ją pagal save. Tegul būna tinkamo dydžio, tinkamos kalbos, su tokiomis žodyno parinktimis, kokios jums patogios.

Pasirinkite tinkamą foną

Be viso to, sukurkite sau malonią estetinę aplinką. Pavyzdžiui, čia galėtų atsirasti tinkamas fono paveikslėlis. Gal kalnai, gal upė, gal dar kas. Jums asmeniškai patrauklus, gražus darbalaukio fonas nuteiks maloniai, galėsite jaustis tikrai gerai ir džiaugtis gražiai atrodančiu vaizdu, kartu turėti tarsi savo saugią aplinką.

Sudėkite prieinamoje vietoje reikalingas programėles

Dar vienas dalykas – iškart pažiūrėkite, kokias programėles naudojate, jas iškelkite iškart ant darbalaukio, kad būtų patogiau. Tuomet galite nuimti ir ištrinti tokias, kurių nenaudojate. Atsilaisvinti vietos telefone – gera idėja. Sudiekite reikiamas naujas programėles, jeigu manote, kad kažką naudosite, o čia neturite. Įsigykite telefono priedų. Kokių? Galima pagalvoti apie apsauginius dėkliukus, apsauginį ekranėlį. Taip pat ir tokius dalykus kaip kad laikiklis automobiliui ir pan.

Palikite atsiliepimą