Dantų implantai – pažangiausias dantų atkūrimo būdas

Metodų, kurie padeda atkurti prarastus dantis, šiandien yra gana nemažai – tai gali būti lanko atramos protezai ar išimami protezai, tilteliai ar dantų implantai. Pastaroji pasirinkimo galimybė paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo, ir tai tikrai nekelia nuostabos – priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šį sprendimą, yra iš tiesų nemažai. Taigi, kokios jų yra laikomos pačiomis svarbiausiomis?

Garantuojamas ilgalaikis rezultatas

Vienas svarbiausių dantų implantų privalumų yra jų ilgaamžiškumas. Visuomet tikimasi, kad atkurti dantys tarnaus tikrai ilgą laiką, tad dantų implantai gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Įprastai dantų implantai tarnauja trisdešimt ar dar daugiau metų, o to negali užtikrinti nė vienas kitas dantų atkūrimo būdas (pavyzdžiui, dantų tilteliai tarnauja maždaug 12-15 metų).

Nereikia atraminių dantų

Jei pasirenkami lanko atramos protezai ar dantų tilteliai, tokiu atveju bus reikalingi atraminiai dantys, prie kurių bus galima pritvirtinti dirbtinius dantis. Tuo atveju, jei yra pasirenkami dantų implantai, viskas yra gerokai paprasčiau: implantai yra įsriegiami į kaulinį audinį, todėl dirbtinis dantis laikosi labai tvirtai, ir tam atraminiai dantys visiškai nėra reikalingi. Tai, be jokios abejonės, užtikrina kur kas didesnį dantų stabilumą, todėl kramtant ar kalbant nėra jaučiamas diskomfortas.

Natūraliai atrodantys dantys

Atkuriant dantis implantais visada yra siekiama, kad rezultatas būtų kuo estetiškesnis, tad galite būti užtikrinti, kad atkurti dantys atrodys tikrai natūraliai. Prie įsriegtų implantų yra tvirtinami dantų vainikėliai, kurie yra labai panašūs į natūralius dantis, todėl niekas nė neįtars, kad jūs turite dirbtinių dantų.

Paprasta implantų priežiūra

Nors gali atrodyti, kad dantų implantai reikalauja gana daug priežiūros, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Iš tiesų implantai turi būti prižiūrimi taip pat, kaip ir natūralūs dantys – tereikia vengti labai kieto ar lipnaus maisto, nes tai gali sutrumpinti implantų tarnavimo trukmę. Kai bus atliekama burnos higieną, įspėkite higienistą, kad turite implantuoti dantų, o kasdienė dantų priežiūros rutina niekuo nesiskirs nuo natūralių dantų higienos.

Taigi, jei svarstote apie galimybę atkurti prarastus dantis, dantų implantai tikrai gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu. Toks dantų atkūrimo metodas užtikrina ilgalaikį rezultatą, implantuoti dantys atrodo labai natūraliai, o dantų priežiūra nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Jei svarstote apie tokią pasirinkimo galimybę, tereikia susirasti patikimą kliniką, kurioje yra atliekamas dantų implantavimas, ir netrukus galėsite susitarti dėl jums patogiausio konsultacijos laiko.

Palikite atsiliepimą