5 būdai, kaip papuošti namus šventėms rytietišku kilimu

Spalvotas kilimasAtostogų sezonas atneša magijos ir nuotaikos su žybsinčiomis šviesomis, giesmėmis ir cinamono kvapu. Tačiau šventės daugeliui žmonių gali būti ir stresą keliantis metas. Tarp dovanų pirkimo, vakarėlių ir savo šventinio susibūrimo planavimo lengva pasijusti prislėgtam. Jei esate iš tų žmonių, kurie norėtų praleisti stresą ir tiesiog mėgautis sezonu namuose, šventinės dvasios perkėlimas į namus yra puikus būdas tai padaryti. Tradicinė Kalėdų eglutė puikiai tinka pasitikti žiemą jūsų svetainėje ar miegamajame, tačiau jei šiemet norite ko nors egzotiškesnio, rytietiškas kilimas yra puikus būdas į savo erdvę įnešti blizgučių ir mirksinčių lempučių, nesijaudinant, kad sausį visur kris spygliukai. kilim.lt – specialistų patarimai renkantis kilimą.

Kodėl rytietiški kilimėliai yra puikus šventinis dekoras?

Kilimai visada yra fantastiškas pasirinkimas stilingiems namams – jie patvarūs, ilgai tarnauja ir yra puikus būdas suteikti namams spalvų ir tekstūros. Rytietiški kilimai ypač gražūs, nes jų būna įvairių stilių ir spalvų, todėl jais galite sukurti šventinį įvaizdį, kad ir kaip atrodytų kiti jūsų namai. Jei mėgstate puošti namus švenčių proga, bet turite sugyventinių ar šeimų, dėl kurių reikia nerimauti, rytietiškas kilimas suteiks šventinį atspalvį, netrikdydamas niekieno kito šventinės nuotaikos. Be to, rytietišką kilimą galima dekoruoti įvairiais būdais – nuo jo panaudojimo eglutei apvynioti iki jo uždėjimo ant židinio – yra daugybė kūrybiškų būdų, kaip šventiniu kilimu į namus įnešti šventinę dvasią.

Daugybė būdų papuošti rytietišką kilimą

– Vainikai – rytietišką kilimą galima panaudoti norint sukurti puikų vainiką prie lauko durų ar namų sienos. Tiesiog uždėkite kilimėlį ant vielinės vainiko formos ir pritvirtinkite dekoracijas.

– Meduoliniai nameliai – didelis rytietiškas kilimas gali būti puikus meduolinio namelio rekvizitas. Galite sukurti miniatiūrinį kaimelį, apvynioti namelį kilimu arba uždengti visą stalą šventiniu spalvingu kilimu

. – Kalėdų eglutės – rytietiškas kilimas gali būti puikus būdas papuošti Kalėdų eglutę. Apvyniokite kilimą aplink eglutę, kad sukurtumėte šventinį dryžuotą raštą, arba padėkite kilimą lygiai po eglute, kad sukurtumėte spalvingą ekspoziciją.

– Židinys – Didelis rytietiškas kilimas gali būti puikus židinio užbaigiamasis akcentas. Paklokite kilimą virš židinio, kad židinys taptų šilta ir kviečiančia ekspozicijos vieta.

– Židinio atbraila – Jūsų židinio atbraila gali būti dar viena puiki vieta rytietiškam kilimui panaudoti šventinei dekoracijai sukurti. Palikite židinį nuogą arba uždenkite jį šventiniu kilimu, kad sukurtumėte šiltą ir patrauklią ekspozicijos erdvę

Palikite atsiliepimą