Specialistų patarimai: baseinų tipai ir baseinų įranga

Baseino įrengimasLauko ir vidaus baseinai gali būti įrengiami tiek privačiose, tiek viešose erdvėse. Be to, priklausomai nuo individualių pageidavimų, šiandien galima rinktis iš itin plačios baseinų dydžių ir dizaino pasiūlos. Individuali baseinų įranga užtikrina maksimalų komfortą ir padeda realizuoti novatoriškiausius stiliaus sprendimus. Tiesa, kad būtumėte tikri rezultatais, o baseinu džiaugtumėtės ne vienerius metus, rinkitės patikimus ir rinkoje vertinamus baseinų montuotojus ir pardavėjus.

Populiariausi baseinų tipai

Paprastai baseinai skirstomi į 3 pagrindinius tipus: betoninius, plastikinius ir SPA baseinus. Labiausiai vertinami – betoniniai plaukimo baseinai, išsiskiriantys patvarumu, ilgaamžiškumu ir neribotomis dizaino galimybėmis. Tokie baseinai gali būti montuojami tiek lauko, tiek vidaus patalpose. Jie atsparūs nepalankioms oro sąlygoms, o maudynių sezonas siekia daugiau nei pusmetį. Papildoma baseinų įranga, pvz., kokybiškos uždangos, baseinų naudojimo laiką gali prailginti iki 10 mėnesių.

Plastikiniai baseinai vertinami dėl savo kainos ir lengvo įrengimo. Nors šios konstrukcijos negali pasigirti aukštais patvarumo ir ilgaamžiškumo rodikliais, pirkėjai jas renkasi dėl greitesnio ir paprastesnio montavimo. Šiuo metu plastikiniai baseinai gaminami iš tvirto ir ekologiškai švaraus polipropileno.

Hidromasažiniai SPA baseinai vertinami dėl gydomųjų savybių. Tai puiki priemonė, skirta atsipalaidavimui po sunkios darbo dienos. Pirkėjai gali rinktis iš itin plačios SPA baseinų pasiūlos – skirtumus lemia oro ir vandens purkštukų sistemos, baseinų dydis ir dizaino sprendimai.

Būtina ir papildoma baseinų įranga

Kad baseinas džiugintų savo kokybe, o vanduo – skaidrumu, jums bus reikalinga ir moderni baseinų įranga. Nors konkretūs įrangos sprendimai skiriasi priklausomai nuo montuojamo baseino tipo, dydžio, paskirties, naudojimo dažnumo ir t. t., svarbiausias pirkinys, reikalingas visiems baseinams – kokybiška filtravimo sistema. Be to, kad baseino vanduo būtų švarus ir skaidrus, jums bus reikalingos ir tinkamai parinktos chemijos priemonės. Konkrečiu atveju būtina pasitarti su šios srities profesionalais. Be privalomosios įrangos galima rinktis ir įvairius papildomus baseinų priedus – apšvietimo sistemas, muzikos įrangą, baseino laiptelius ir t. t.

Rinkitės patirtį turinčią bendrovę

Nesvarbu, ar renkatės vidaus, ar lauko baseiną, itin didelį dėmesį skirkite konstrukcijų montavimui. Rinkitės patikimą ir patirtį turinčią bendrovę, kuri pasiūlys optimaliausius sprendimus bet kokioje situacijoje. Lietuvoje vertinama UAB „Tavira“ dirba su įvairių paskirčių baseinais – įrengsime baseiną privačioje ir viešoje erdvėje, atsižvelgiant į klientų pageidavimus, pasiūlysime optimaliausius baseino konstrukcijų sprendimus ir konkrečiai situacijai tinkamiausią baseinų įrangą. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai atsakys į visus jūsų klausimus, padės išsirinkti būtinąją ir papildomą baseinų įrangą, užtikrins greitą ir sklandų baseino įrengimą.

Palikite atsiliepimą