Kelionė į Italiją

Keliaujant net ir nedidelius atstumus, visada turi apsirūpinti reikalingais daiktais. Ar tai būtų palapinė, ar tai būtų miegmaišis, tačiau tavo turistinis bagažas turi būti kruopščiai parengtas. Pastaruoju metu apsipirkinėdavau aic.lt parduotuvėje, kur rasdavau geriausius pasiūlymus. Taigi, susiruošiau ir kelionei į Italiją. Gal ir jums kuris nors patarimas pravers.

Miegmaišis

MiegmaišiaiVienas esminių patarimų būtų nesuklysti dėl miegmaišio. Gali atrodyti, kad keliaujant į tokią karštą šalį išvis miegmaišio nereikia. Maždaug – jūs atvyksite, apsiklosite rankšluosčiu ir to pakaks. Tačiau viskas priklauso nuo to, kokiu metų laiku vyksite. Jeigu keliausite vasarą, tada tikrai ir bus taip, kad karštis bus stipresnis už viską ir jokio miegmaišio nereikės. Bet jeigu keliaujate žiemą, tada miegmaišis būtinas, ir dar netgi visai šiltas. Labai daug viešbučių Italijoje nejungia šildymo, kadangi tiki, kad jis nebūtinas. Jeigu norite, kad kambaryje esantis radiatorius kaistų – turite susimokėti papildomai. Taigi, jūs tai galite daryti, ir tokiu atveju jums nereikės drebėti. Tačiau ne ką prastesnė praktika yra tiesiog įsidėti tikrai gerą miegmaišį. Šiltą, žieminį, kuriame miegant jaustumėtės patogiai ir nekentėtumėte šalčio.

Drabužiai

Taigi, kokius pasiimti drabužius vykstant į Italiją, taip pat priklausys ir nuo to, kokiu metu ten keliausite. Vasarą ten galima ištirpti nuo karščio, ir drabužių tikrai reikia tik tokių, kurie pridengia tai, ką slepiate. Gal vėsiausiam vakarui užteks plonučio megztinio. Ir visa tai bus tai, ko jums reikia. O šaltesniam metų laikui renkitės kaip žiemą Lietuvoje. Gal ne su kailine kepure, bet nesitikėkite, kad vidurio ar šiaurinėje Italijos dalyje jūs šiltai būsite. Vis tiek bus vėjas, bus šalta, ir matysite, kad visi iki vieno italai vaikšto su šiltais drabužiais: vatinėmis striukėmis ir kailiniais. Jeigu žiema, tai žiema. Nors beveik kas antras lietuvis galvoja, jog „galėsiu vilktis tą pavasarinį lengvą paltą“, važiuodami sausio mėnesį į Italiją, vėliau gailisi. Kaip ir nepasiimdami miegmaišio. Kadangi jūs ten būsite turistas, tai daug vaikščiosite, sulauksite ir vėlyvų bei šaltų vakarų. Taigi, ir drabužiai jums turės būti tikrai šilti, tad nereikia žaisti, kad ten taip šilta, jog ir žiemą kristų iš dangaus kokosai, o ne sniegas.

Kremas

Vasarą būtinai pasiimkite kremą, apsaugantį nuo ultra violetinių spindulių. Jis yra būtinas, nes itin kaitrioje Italijos saulėje galite susvilti į nuodėgulį, tad tepkitės tuo kremu.

Palikite atsiliepimą