Pigių kelionių idėjos žiemai

Keliauti norisi ir žiemą, o ypač, kai galima gauti tokių pigių kelionių bilietų (ne tik Ryanair siūlo pigiausius skrydžius, paieškojus galima rasti dar pigesnių kelionių). Kaip rasti tas pigias keliones? Galite ieškoti patys, tačiau taip sugaišite daug laiko ir galbūt nerasite visko, ką iš tiesų siūlo įvairios transporto priemonės ir skirtingos jas administruojančios įmonės. Skrydžių geriausia ieškoti per tarpininkaujančias bendroves, kurios puikiai pasirūpina, kad būtų užtikrintos geros skrydžių kainos, ir kad būtų galima lengvai rasti pasirinktos kelionės maršrutą tiesiogiai arba be persėdimų. Pageidaujant, jums gali būti sujungti Ryanair, Wizzair, Air Baltic ir kitų bendrovių skrydžiai, taip išgaunant optimalų maršrutą ir nusiperkant tikrai pigius bilietus. O kur keliauti žiemą? Kur gera pabūti, kai Lietuvoje dienos susitraukia į niekingas 7 valandas, ir kur pigu nuvykti?

Marokas

Ryanair bilietaiJeigu dar nebuvote Maroke, verta ten gal net ryžtis sutikti Naujus metus. Kelionę žiemą galima rasti pigesnę negu vasarą, sezono metu. O štai šilumos ten gausite tikrai daugiau negu prie apsnigtos eglutės Lietuvoje. Sušildys jus ir tas jausmas, kai labai malonu leisti pinigus, kadangi Maroke viskas yra pigiau.

Kipras

Dar viena kelionės kryptis, leisianti jums pasišildyti saulute, nusimesti šiltus kailinius, o gal net įkišti koją į apyšiltę jūrą. Keliaukite į Kiprą savaitei ar dviem. Ten ramu, ir apsistojus kažkuriame Kipro mieste ( mums – kurortiniame, vietiniams – tiesiog gyvenamajame), pamatysite, kaip atrodo žieminis ramus pasaulis pietuose. Ten nebeverda triukšmas, o aplink visada yra bent keli pagyvenę turistai iš Vokietijos. Palinkėkime sau, kad ir mums senatvėje kelionės būtų tokios pigios, kad galėtume laisvai sau leisti pakeliauti.

Poliarinė Norvegijos naktis

Ir jeigu visgi manote, kad jums žiemos ir nakties dar ne gana – keliaukite į Norvegiją. Pačioje šiaurėje būna baltosios naktis ir juodosios dienos, ten poliariniai ratai lemia tokias permainas, kad galėsite pamatyti, kaip iš tiesų atrodo niekada nesibaigianti naktis arba taip ir neišauštantis rytas. Jums tai bus neįprasta, tačiau vietos gyventojai yra prisitaikę prie to. Nebūtina ten būti ištisus metus, pakaks savaitės, kad pamatytumėte, koks jausmas, kai naktį kone gali filmuoti sezoninius filmus bet kurioje gatvėje, nes gatvės tuščios ir niekas jūsų dekoracijų neišvartys. Kelionės ir skrydžiai į Norvegijos miestus paprastai visada pasižymi nedidele kaina. Vienintelė bėda, kad šalies viduje viskas labai brangu.

Palikite atsiliepimą