Kaip sukurti jaukią atmosferą vaiko kambaryje?

Kiekvieniems tėvams vaiko kambario įrengimas dažnai tampa galvos skausmus, mat dažnai mąstoma kai įrengti kambarį, kad jis atrodytų gražiai ir patiktų vaikui, kaip sutaupyti vietos ir pinigų, kokie vaikiški baldai yra būtiniausi, o be kokių negalima apsieiti. Be to, jaukiai įrengtas vaiko kambarys tai yra viena puikiausių jo raidos sąlygų, skatinanti formuotis vaiko asmenybę, skonį ir padedanti vystytis protui. Todėl kiekvienas jūsų sprendimas turi būti apgalvotas.

Svarbu žinoti

BaldaiVisų pirmiausia, norime suteikti patarimą visiems tėveliams, kurie nori sutaupyti vietos vaikų kambaryje. Stebėkite, kad jūsų renkami vaikiški baldai būtų kuo universalesni, mat tokie baldai ne tik taupys kambaryje vietą, tačiau ir kurs švarą bei tvarką. Rinkitės lovas su kartu sukomplektuotais stalčiais po jais, jei renkatės dviaukštę lovą – būtinai rinkitės universalią, kurios laiptai atliktų komodos funkciją. Rinkitės kuo universalesnes komodas bei spinteles ir ypatingai rašomuosius stalus. Nepagailėkite pinigų nupirkti ir universalų pufą, kurio viduje galite dėti daiktus. Taip jūsų kambaryje atsiras daugiau vietos ir erdvės bei vaikui bus paprasčiau tvarkytis – suslėpti žaislai viename stalčiuje gali būti švaros įvaizdis.

Rekomenduojame nepulti į stereotipiškas spalvas ir raštus, o rinktis neutralesnes baldų spalvas, kurios vaikui paaugus nesukels jam diskomforto. Juk visada galite pakeisti aksesuarus ir detales kambaryje spalvotais sprendimais, tačiau itin ryškių spalvų baldų reikėtų vengti.

Sukurkite kambaryje malonią vaikui atmosferą, skatinančią domėtis ir palaikančią jo pomėgius. Stebėkite kas patinka jūsų vaikams, kuo jie domisi ir sukurkite jiems jaukią atmosferą, kurioje jie norės praleisti savo laiką tobulėjant. Jei jūsų mergaitė myli gyvūnus ir teigia, kad nori būti veterinare, tai kodėl gi jos kambario nepadaryti tarsi mažo veterinarės kabineto? O jei jūsų sūnus domisi fizika, kodėl gi nesukūrus įdomios laboratorijos? Įjunkite kūrybiškumą ir kurkite kambarį kartu su savo vaiku.

Visiškas mitas, jog vaiko kambaryje turi būti vaikiški baldai. Nestatykite sau limitų ir ieškokite reikiamų baldų visur, dažnai galite likti nustebinti rezultatais. Svarbiausia, turite sekti vaiko pomėgiais ir sukurti jam jaukią, įdomią bei šviesią erdvę, kuri skatintų jį mokytis ir tobulėti tuo pat metu leidžiant atsipalaiduoti.

Palikite atsiliepimą