Kaip žaisti krepšinį kaip profesionalas – patarimai ir gudrybės pradedantiesiems

SabonisKrepšinis yra įdomi ir greita sporto šaka, kuria gali mėgautis įvairaus amžiaus žmonės. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, norintis pradėti žaisti, ar patyręs žaidėjas, siekiantis pereiti į aukštesnį lygį, žaidžiant krepšinį kaip profesionalui reikia daug treniruotis ir atsiduoti. Pateikiame keletą patarimų ir gudrybių, padėsiančių jums pradėti žaisti. Šie patarimai ir gudrybės padės jums tapti geresniais krepšininkais ir išnaudoti visas savo galimybes – nuo pagrindų įsisavinimo iki pažangesnių strategijų mokymosi. Taigi, jei esate pasiruošę perkelti savo žaidimą į kitą lygį, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip žaisti krepšinį kaip profesionalas. saboniomokykla.lt – krepšinio pamokos su tikrais specialistais.

Krepšinio pagrindų įvaldymas

Krepšinis yra sudėtinga sporto šaka, tačiau vienas iš svarbiausių šio žaidimo aspektų – išmanyti pagrindus. Jei būsite susipažinę su krepšinio taisyklėmis, žaidimo metu darysite mažiau klaidų ir galėsite daugiau dėmesio skirti žaidimo strategijai. – Metimas – tai pagrindinis krepšinio tikslas ir tai, kam žaidėjai skiria daugiausia laiko treniruodamiesi. Yra daugybė metimų, kuriuos galima panaudoti skirtingose situacijose, todėl svarbu įvaldyti kiekvieną iš jų. Yra 2 dažniausiai pasitaikančios metimų rūšys:

Strategijos metimo tikslumui gerinti

– Treniruotės su svoriu – Tai esminė metimų tikslumo gerinimo dalis. Padidinę viršutinės kūno dalies ir rankų jėgą, galėsite išlieti daugiau jėgos. Tai gali padėti pagerinti taiklumą, net jei nesate labai taiklus šaulys. – Šaudymas esant spaudimui – Šaudymas esant spaudimui (t. y. žaidimo situacijoje) yra geriausias būdas pagerinti savo taiklumą. Jei sugebėsite susikaupti ir gerai šaudyti esant spaudimui, apskritai tapsite nuoseklesni ir tikslesni.

Kamuolio kontrolės gerinimo strategijos

– Sutelkite dėmesį į driblingo įgūdžių tobulinimą – Tai leis jums geriau kontroliuoti kamuolį ir geriau orientuotis aikštelėje. Galite pabandyti naudoti įvairias treniruotes ir patarimus, kurie padės jums pagerinti kamuolio kontrolę. – Treniruokitės vienas prieš vieną – Tai geriausias būdas pagerinti driblingo įgūdžius ir aikštės suvokimą.

Patarimai, kaip žaisti gynyboje?

– Būkite žemai ir arti žemės – Tai padės jums išlikti arti kamuolio ir greitai judėti bet kuria kryptimi. – Stebėkite kamuolį – Žaisdami gynyboje lengva prarasti kamuolio pėdsakus, todėl įsitikinkite, kad visada jį stebite. – Palaikykite ryšį su komandos draugais – Žaisdami gynyboje lengvai galite atitrūkti nuo komandos draugų. Įsitikinkite, kad palaikote ryšį su komandos nariais ir žinote, ką jie daro, kad prireikus galėtumėte vieni kitiems padėti.

Patarimai, kaip atkovoti kamuolį?

– Įsijauskite į kitos komandos mintis – atkovoti kamuolį yra vienas sudėtingiausių žaidimo aspektų. Turėsite pasinaudoti savo greičiu ir vikrumu, kad pasiektumėte kamuolį anksčiau nei jūsų komandos varžovai. Gavę kamuolį, turėsite turėti įgūdžių driblingo, perdavimo ir metimo su kamuoliu sudėtingoje situacijoje.

Palikite atsiliepimą